PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Když hosté neznají ratatouille a ani kuchařka ho neumí připravit, je v Prostřeno! zaděláno na problém

Zuzana (22) má trochu prořízlou pusu a u stolu zkusí rozmluvit sparťana Petra. Možná by se ale radši měla soustředit na své vaření. Jak se jí nakonec zadaří, to se podívejte ve čtvrtek od 17.50 na Primě v Prostřeno!

Ve čtvrtek se vypravíme do Jihlavy za mladou a sebevědomou maminkou Zuzanou. Všichni s povděkem kvitují první nápaditý úkol týdne – jednohubky se salámem Vysočina v podobě usměvavého ježka, symbolu města.

Zuzka ráda vaří a dost kritizuje, jaký podá v kuchyni výkon? Předkrm má stejný jako soupeřka a vrstevnice Klára, bude tudíž srovnání – její paštika je snad až moc jemná. Po Standově česnečce se na stole ocitne cibulačka, která je bohužel jen vlahá, a na hlavní chod se hosté načekají.

Když se jdou podívat do kuchyně, kde to vázne, nervózní kuchařka je drsně vykáže za dveře. Už takhle bez kibiců má co dělat… Bude panenka se slaninou a šťouchanými brambory stát za to čekání? Zklamáním je zeleninová příloha ratatouille, které soupeřům připadá spíš jako rozvařené lečo:

Jen talíř největšího jedlíka Lukáše zeje prázdnotou, a jelikož nemá rád zeleninu, bere to jako poctu kuchařce. U stolu se rozvine poněkud konfrontační hovor o fotbale a fandění a po něm přijde zábava s heliem, která všechny tradičně rozesměje. Až na Petra, který se asi stydí, a radši by si šel zakopat…

Nakonec se hostitelka bezelstně přizná, že se jí čokoládový dort nepovedl, není až zbytečně upřímná? Nikdo by to nepoznal… Moučník připomíná brownies a domácí zmrzlina se Zuzce povedla.

Článek

Stanislav Říha  Foto:

VIDEO: Kyselé zelí je kyselé. Co na tom všichni v Prostřeno! mají?

Řidič Standa (38) je na rodičovské dovolené a u plotny má tudíž natrénováno. Ocení ostatní soutěžící jeho kulinářské kvality, nebo se to až tak úplně nepovede? Sledujte...

Článek

Klára Fialová  Foto:

VIDEO: Proč mají najednou všichni v Prostřeno! blbou náladu?

Na Vysočině se u stolu sejdou tři muži a dvě mladé ženy, které rády vaří. Dva ze tří mužských účastníků jsou zapálení fandové do her. Petr je sportovní fanda, sparťan jako...

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama