PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Komu z Prostřeno! se víc povedla vepřová panenka?

Tomáš Burda  Foto: Tomáš Burda Foto: All

Čtvrteční menu připraví muzikant a producent Tomáš. Zvolil stejně jako pondělní hostitelka Pavla vepřovou panenku. Komu se nakonec povede víc? Dívejte se ve čtvrtek od 18 hodin na Prostřeno!

Ukáže se, že Tomáš nemá talent jen na muziku, ale také na vaření. V kuchyni si zkušeně poradí, stejně tak u stolu. Ostrý úkol týdne pány nutí se předvádět a Pavla se v jejich společnosti cítí dobře. Tomáše snad jen trochu zamrzí její výrok na adresu dýňové polévky – Pavle totiž chutí připomíná svíčkovou. Tomáš své hosty potěší i hudební zábavou.

Podívejte se na přípravu panenky:

A její zhodnocení:

Článek

Vojtěch Hataš  Foto:

VIDEO: Věděli jste, že boxeři jsou na sladké? Potvrdí to Prostřeno!

Vojta (20) je vyučený kuchař-číšník, vařit i přes svůj věk rozhodně umí. Spíš než vaření se ale věnuje boxu a spousta jeho informací o tomto sportu ostatní i vás určitě...

Článek

Jaroslav Vlk  Foto:

VIDEO: Podívejte se na ukázkový příklad toho, když hostitel v Prostřeno! nestíhá

Úterní hostitel Jarda se sice snaží, seč může, ale práce se mu pod rukama nedaří. Zvládne to nakonec se ctí? Sledujte Prostřeno! od 18 hodin na Primě.

Článek

Kdo z této party vyhraje? Foto:

Jak to vypadá, když někdo přecení své síly, se dozvíte v Prostřeno!

Týden, ve kterém budeme společně s kamerami pořadu Prostřeno! nahlížet pod pokličky kuchařů ve Středočeském kraji a Praze, bude až nečekaně příjemný – po dlouhé době se...

 

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama