PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Kristina odstoupila z Prostřeno! Jak to?

Ve středu se bude vařit jen pro čtyři Foto: Ve středu se bude vařit jen pro čtyřiFoto: All

Kristina se už od svého pondělního hostitelství jevila poměrně hodně osobitě, nicméně to, že ve středu vůbec nedorazí, vyrazí ostatním soutěžícím dech. Dívejte se od 18 hodin na Primě!

Ve středu se budou dít věci nevídané a neslýchané. U stolu bude odteď sedět jenom čtveřice! To tu ještě nebylo! Proč to Kristina vzdá? Opravdu je v ohrožení života, jak tvrdí? A proč svým kolegům nakonec sekne telefonem? Jak si s tím poradí štáb? Budou se modifikovat pravidla? Zuzka je z toho úplně vedle, a tak zapomene na přípitek, který rozleje až po předkrmu.

Proč tedy Kristina nedorazí?

„Žampionové hlavičky do vaší ručičky“ jsou tak horké, že si Mirek spálí jazyk i patro. Mladá hostitelka také vynechá z hlavního chodu kuřecí maso. Opravdu si myslí, že vegetariáni jedí kuřecí, „a protože tady žádní nejsou, tak si hosté vystačí s krkovičkou“?

Bohužel ta je celá vysušená a taky přesolená, stejně jako příloha – hráškové pyré. Zelený je i pórkový krém, který by si podle Vilmy zasloužil servírování s nějakým nápadem.

Zuzku trochu štve, že Vilma a Soňa kritizují její jídlo:

Nápad přinese až úkol týdne: Zuzana se rozjede a „jablíčka v županu“ vezme doslova a přinese je i ve vlastní podprsence, „aby si ten mladý chlap u stolu taky něco užil“.

Nebude z toho ale spíš v rozpacích?

Zuzčin vlastní dezert má rezervy – na závěrečnou kokosovou tečku se srazí šlehačka. Prostě pech… U stolu je ale přes dramatický vývoj nakonec hodně smíchu.

Článek

Proč nebude Kristině u Vilmy (vlevo) chutnat? Foto:

VIDEO: Proč Kristina z Prostřeno! nemůže jíst ani modrý sýr ani polévku?

Úterní hostitelka Vilma (32) je sice v očekávání přírůstku do rodiny, to jí ovšem vůbec nevadí. Sebevědomí nechybí jí ani menu, které uvaří. Jen ta Kristina bude mít pořád...

Článek

Jihočeši budou shovívaví Foto:

Tohle jste v Prostřeno! ještě nezažili: Soutěžící v půlce týdne odejde!

Pořad Prostřeno! zavítá po delší době do jižních Čech a čeká nás opravdu „jihočeská bašta“. Pod úkolem týdne si můžeme představit ledacos, třeba i jeden oblíbený hlavní...

Vaše názory

Anonym
zajímalo by mě, jestli to je 0 07.07.2015 19:14

zajímalo by mě, jestli to je pravda....lékařská zpráva (alespoň se jménem a datumem) by její tvrzení mohla docela věrohodně podložit....

reklama