PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Která z dam v Prostřeno! má největšího ptáka?

Uvolněná mladá maminka Katarína (31) skloubí moderní a slovenské menu. Uvolněná bude i zábava u ní doma. Dívejte se v úterý od 17.50 na Primě na další epizodu Prostřeno!

Katarína je pohodová hostitelka, která nic moc neřeší. Rozhodla se skloubit moderní menu v podobě jednoho z předkrmů a hlavního chodu s dvěma tradičními chody slovenské kuchyně. Tam patří brynzová pomazánka, jistě zdravá a dobrá, ovšem ne každému chutnají aromatické sýry. Druhý předkrm s kozím sýrem a červenou řepou je nadplán, ten ale slaví přímo ovace. Legrační je, že hostitelku prý stály největší nervy bagety, kterým věnovala hodinu a půl, ale ve výsledku na ně zapomněla a nikdo se po nich ani nesháněl. Kromě slavnostních slovenských pokrmů, kam patří též kapustnica, se u stolu také probíraly tradiční svatební zvyky našich sousedů. Katarína totiž chystá brzy velkou svatbu s otcem svého osmiměsíčního synka. Nejslabším bodem celého menu s vepřovou rolkou se švestkovou omáčkou a bramborovou kaší je asi „sladký pohár“, který by Katarína dnes připravila jinak – i většina soupeřek by mascarpone nahradila zmrzlinou. Hostitelka je v průběhu večera upozorněna na to, že má dolít, také jí dojdou příbory a musí je umýt na další chod, ale Katarína to bere sportovně, což jejímu večírku spíš přidá na pohodě.

O zábavu se postará spousta balónků naplněných heliem:

Článek

Pět dam z Libereckého kraje Foto:

VIDEO: I když se v Prostřeno! tváří jako kamarádky, pohodový týden určitě nečekejte

Jako v latinskoamerické telenovele si budou tento týden připadat diváci oblíbeného pořadu Prostřeno! Ocitneme se v Libereckém kraji, kde se sejde pětice žen a jak už to...

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama