PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Kyselé zelí je moc kyselé! Noky moc studené! Jak tohle dopadne?

REPRÍZA Řidič Standa (38) je na rodičovské dovolené a u plotny má tudíž natrénováno. Ocení ostatní soutěžící jeho kulinářské kvality, nebo se to až tak úplně nepovede? Sledujte Prostřeno! ve středu v 17.50 na Primě!

Standa pozve své soupeře do vesnice Rozkoš. Splní slibný název sídla středečního večírku očekávání? „Masa mám dost, ale špatně jsem si ho spočítal, matika mi nikdy nešla,“ uvědomuje si Standa chybu už při servírování předkrmu. Biftečků z panenky osmažil na pánvi méně, než původně chtěl. A také chtěl v bramborářském kraji dotáhnout do konce nějakou specialitu týdne, jak to ale dopadne? K masitému předkrmu by se hodil i nějaký ten dip, co tam ale dělá ta studená neoloupaná brambora?

Příprava chodu vypadala velmi slibně!

Chybičky mají i další chody: polévka je spíš pepřovka než česnečka, Zuzaně hoří pusa. Kyselé zelí je moc kyselé, noky jsou vlažné a kuře je bohužel bez šťávy. Škoda, že trochu toho piva s ochutnávkou, za níž se pojede na zábavu, nebylo už k hlavnímu chodu, třeba by hostům jídlo klouzalo lépe do krku.

Standa nezvládl ani počet příborů:

A ovocný dort – Standou s láskou ušlehaný, upečený a ozdobený – návštěvu doslova zdrtí velikostí porce. Dojí moučník někdo až do konce? Zbytků bude hodně, ještěže má Standa obrovského bernardýna, co ty zbytky možná spase…

Článek

Klára Fialová  Foto:

VIDEO: Proč mají najednou všichni v Prostřeno! blbou náladu?

REPRÍZA Mladá maminka Klára (25) dobře uvaří, ale hosté se jí „odvděčí“ špatnou náladou. Co jim přelétlo přes nos?

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama