PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Lukáš chce najít skrze pořad partnera!

Lukáš Mihály  Foto: Lukáš Mihály Foto: All

REPRÍZA Samozřejmě, že úterní hostitel Lukáš přišel do Prostřeno! pokud možno i vyhrát, ale jak sám konstatuje, největší výhra by pro něj byla, kdyby se mu po skončení pořadu podařilo najít nového partnera. Lukáše si omrkněte v úterý od 17.50 na Primě!

Pošťák Lukáš žije s kamarádkou a čtyřmi malými psy v hodně zabydleném bytě. Hostům nevadily ani stísněné prostory a celkem obyčejné menu – Lukáš na nějaká ta „éčka“ prý nehledí.

Mladý amatérský kuchař to dožene svou zábavností a výřečností a třeba se špenátovou polévkou vyloženě zaboduje. Po několika eskapádách Lukáš nepije alkohol a ani maso nemusí. Svůj horský úkol uvaří podle receptu babičky, která bydlela pod Ještědem.

Lukáš je momentálně bez partnera a doufá, že prostřednictvím pořadu třeba zaujme „nějakého pořádného chlapa“.

Čtyři jorkšíři mu v malém bytě nestačí, ještě má křečka Džambulku. Co se stane, až se u stolu objeví hlodavec? Koho to nejvíc "dostane"?

Bude hlavní chod vegetariánský? A s lilkem, jak slibuje menu? Proč milovník videa fušuje štábu do práce? I on rád natáčí, rád se předvádí a Prostřeno! je přece ta správná příležitost.

Podívejte se, jakou si Lukáš připravil zábavu:

 

Článek

vsichni tento tyden Foto:

Je to vůbec Prostřeno! ? Tento týden se bude bodovat vysoko!

REPRÍZA Tento týden bude výjimečný. Jako kdyby soutěžící z Libereckého kraje přímo mávali andělskými křídly… Boduje se vysoko, nikdo nechce nikoho zarmoutit, téměř všechno...

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama