PO - PÁ v 17:35 na Primě

VIDEO: Lukáš udělá klukům TRAVESTY show! Všichni utečou na balkon!

Lukáš (25) by chtěl být slavný jako Madonna, ale před jeho travesty show kluci utečou na balkon.

Čtvrtou večeři podává Lukáš ze Žižkova. Ten se hodně chlubil tím, že žije v luxusu a ostatní pánové jsou na ten jeho luxus hodně zvědaví. V úvodu Lukáš své hosty požádá, aby nemluvili sprostě, ale jako první sám toto pravidlo poruší. Konflikt na sebe nenechá dlouho čekat. Hlavní chod Lukášova menu je pro kolegy velkou neznámou. Ale jak zjistíme, vlastně i pro hostitele, který též neví, co vlastně podává. Potřetí budou knedlíky, tentokrát raketové, jsou to vlastně expresní karlovarské knedlíky bez sněhu, ve tvaru koulí.

Lukáš se znal s Ivetou Bartošovou

K tomu bude jakási krůtí čína, obohacená smetanovo-sýrovou omáčkou s barevnými paprikami. Polévka je celkem odvážný celerový krém, pro někoho moc výrazný. Lukáš tvrdí, že je řídký, pak je prý zase jako kaše, plete si snad pojmy? Předkrm caprese vypadá úhledně, ale pány takový lehký salátek v italském stylu moc nenasytí. Tibor má hlad a kupodivu si na hlavním chodu docela pochutnává, zhltne ho a pak vezme hostitelovi jeho jídlo z talíře a pokračuje. To je sice neslušné, to ale Lukáš ještě snese, co ale nesnese, je odmítnutí jeho zábavy. Na vystoupení v ženských šatech a paruce docela spoléhal, jenže Tibor si nepřeje, aby se na něj Lukáš lepil a dotýkal se ho. Kluci zdrhnou na balkon a Tibor to nakonec neskousne a odejde ještě před dezertem – „palačinkovým orgasmem“, do nichž Lukáš nasype hostům chilli, aby jim tu malou pomstičku pěkně opeřil. To je definitivní bod zlomu a konec spojenectví Lukáše a Tibora.

Jako dezert byl orgasmus, někoho to vyděsilo.

 

Článek

Pestré chuti podzimu s Prima FRESH  Foto:

Vychutnejte si pestré chutě podzimu s novým číslem časopisu Prima FRESH!

Podzimní číslo časopisu Prima FRESH najdete v prodejní síti již od 14. září a opět v něm nechybí spousta originálních receptů, s kterými si užijete podzim plný chutí, vůní...

Vaše názory

Michelinla
Jsem také gay ale úplně se 1 15.09.2016 18:55

Jsem také gay ale úplně se stydím co Lukáš předvádí dělá nám gayům ostudu před společností

Antonín7987
:D 16.09.2016 20:53

:D

reklama