PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Luxusní dezert a vtipná zábava uzavřou tento týden Prostřeno!

Grafik Martin (36) jako jediný prostírá v domě a všechny napíná až do konce. Pište si ale, že zábava bude tak vtipná, až budou všichni slzet smíchy. Dívejte se v pátek od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

Pražák Martin se do Moravan u Brna přistěhoval před třemi roky za přítelkyní, s níž má syna. Všichni jsou zvědaví, jak dopadne poslední večeře v jeho moderním domě. Aneta přijde dokonce s novou image. Hostitel se prezentuje jako zkušený kuchař, doma prý vaří hlavně on.

Poslední menu se podobá menu konkurenta Petra, který vařil jako první. Kdo bude mít lepší kachní prsíčka a polévkový krém? Co jsou to filírovaná prsa? A kdo upeče lepší drůbeží závitek? Ani Markéta neví všechno, v náplni je mortadela – a to není druh sýra, jak si myslí.

Pavla ví, že jde o salám, a těší se, ale zrovna na ni mortadela nezbyde. Proč cítí hosté z předkrmu místo pomerančové marmelády paštikové koření? Komu nechutná černá sůl? A kdo dostane syrové krůtí maso? Proč hostitel podává po předkrmu ještě druhou rundu? Chce snad hosty opít? A nebude batátový krém s kokosem přeslazený? A proč zábava u Martina skončí téměř dřív, než začne?

Markétě to ale vůbec nevadí… Přesto je koncovka důstojnou tečkou vydařeného týdne, dezert i úkol týdne dopadnou na jedničku. Kdo vyhraje krásných 50 000 korun?

Mrkněte se na luxusní dezert:

 

Článek

Dietní paštika podle Markéty Foto:

VIDEO: Dietní knedlíky a paštika aneb zdravá strava dle Prostřeno!

Učitelka Markéta (42) předvede ve čtvrtek útulném domečku v Ivančicích cooking show české klasiky. Bude to ale ostatním soutěžícím stačit? Dívejte se od 18 hodin na Prostřeno!

Článek

Recept od tchyně moc nezabodoval Foto:

VIDEO: Recept od tchyně nebyla dobrá volba. V Prostřeno! se suché maso neodpouští

Středeční hostitelka Aneta vsadila v hlavním chodu na recept od tchyně. A možná se jí tato volba trochu vymstí. Dívejte se od 18 hodin na Prostřeno!

Článek

Fois gras soutěžící nenadchla Foto:

VIDEO: Jak znechutit jídlo? V Prostřeno! ví dobře, jak na to

Ačkoliv má mladá maminka Pavla (28) z Brna–Kohoutovic velké ambice, štěstí ji během vaření i večeře opustí. Možná si zvolila menu, které je nad její síly. Dívejte se na...

Článek

Lokací Prostřeno! je tentokrát Jihomoravský kraj Foto:

VIDEO: V pondělí v Prostřeno! začínáme hned gastronomickým peklem

Jsme v Jihomoravském kraji, kteří mnozí z náš považují za nejpohodovější kout republiky, za takovou naši Provence. A v tomto duchu proběhne i další týden s pořadem Prostřeno!

Vaše názory

Anonym
A to takoveho tydyta co nemá 0 10.05.2015 10:32

A to takoveho tydyta co nemá ani trochu tušení o vaření, ani s nožem neumí zacházet, necháte vařit na veřejnosti? Opravdu tvůrci prostrena sou amatéři!

reklama