PO - PÁ v 17:35 na Primě

VIDEO: Markéta čelí podezření, že jí s vařením pomáhala maminka!

Zdravotní sestřička Markéta (18) myslí na všechno, možná ale moc tlačí na pilu. A kolegové ji podezírají, že jí s přípravou pomáhala maminka.

Čerstvě osmnáctiletá nadšená studentka zdravotnické školy Markéta by stejně jako ostatní ráda vyhrála. Poslední večeře, byť připravená pečlivě a zčásti předem, nepůjde jako po másle, u stolu se bude hodně kritizovat. Hostům se například nelíbí, že si Markéta předkrmovou sýrovou roládu připravila předem a trochu ji podezírají, že jí s jídlem pomohla ráno maminka.  

Bude zajímavá kohoutí polévka

Předpřipravené jsou nudle, které plavou v kuřecím (vlastně kohoutím) vývaru, to platí i o příloze k hlavnímu chodu, širokých nudlích tagliatelle k řízku po milánsku v parmazánovém těstíčku. Markétka je na svůj věk překvapivě zkušená kuchařka a rádoby dokonalá hostitelka, která chce návštěvě zorganizovat čas, aby večírek hladce plynul a nikdo se u čekání na jídlo nenudil. Zábava, což je idylická projížďka kočárem ještě před hlavním chodem, kritiku trochu ukolébá. Stejně soupeře ještě čeká pár injekcí, měření tlaku a také palačinky s ovocem – zdravotnickou osvětu si budoucí sestřička Markéta prostě nemohla odpustit.

Článek

boratky lubor Foto:

VIDEO: Lubor bude vařit nahý a pak oblékne boratky!

Lubomír (21) pozve hosty na vrakoviště i do velkého domu v americkém stylu a nakonec se předvede v plavkách jako Borat.

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama