PO - PÁ v 17:35 na Primě

VIDEO: Mezi Lukášem a Radkem nastane drsná hádka! Dívejte se v úterý

Tibor (30) je velký taktik, který by rád vyhrál za každou cenu. Měl si ale lépe pohlídat troubu.

Tibor si zatím nejvíce rozumí s Lukášem, jehož partner je také Rom, a vypadá to na velké kamarádství. Lukáš si naopak vůbec nesedl s Radkem, kterému to také během večeře vytmaví. Konflikt pořádně pokazí atmosféru u stolu a je po náladě. Tibor se snaží spor urovnat, což se mu nakonec podaří, stejně jako originální zábava s tanečníkem, kterého si pozval. S vařením je to ale slabší. Hostitel je nervózní, i když u vaření mluví z hecu maďarsky, pochází totiž ze Slovenska, místy to drhne.

Tiborovi se hlavní chod "lehce" připálí

Večeře Tiborovi nevyšla podle jeho představ. Dobrá je kuřecí polévka, paštika prý není ideálně dochucená a došly bagetky, na které se musí čekat. Tím se asi stalo, že Tibor zapomněl na krkovičku v troubě, na tu se pánové dost těšili. Karlovarský knedlík a špenát byly sice docela k jídlu, ale připálené maso nebylo (schválně) pod špenátem vidět a také se vypekla veškerá šťáva. Tuhle průhlednou lest ale strávníci brzy odhalí. Lukáš musí během večeře čelit některým Radkovým otázkám, dokonce prohlásí, že k Radkovi zítra na večeři nepřijde. Jak tohle dopadne?

 

Článek

Pestré chuti podzimu s Prima FRESH  Foto:

Vychutnejte si pestré chutě podzimu s novým číslem časopisu Prima FRESH!

Podzimní číslo časopisu Prima FRESH najdete v prodejní síti již od 14. září a opět v něm nechybí spousta originálních receptů, s kterými si užijete podzim plný chutí, vůní...

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama