PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Místo dezertu pohřební věnec! Co to Petr připravil?

Petr (33) by také rád zvítězil, ale soupeři mají pocit, že si spíš na něco hraje

Momentálně nezaměstnaný Petr a včerejší kuchař Libor jsou vrstevníci, ale každý je úplně jiný. Zavděčí se Petr svým soupeřům portským, sektem a dobře zvládnutým úkolem týdne, tentokrát skutečně thajským receptem na ovocný salát? Prostředí a prostírání u Petra je vyšší level, hosté, a zejména Jana s Igorem však mají dojem, že Petr si jen na něco hraje. Druhý hostitel nešetřil a investoval do surovin, podává například pravou svíčkovou, která je součástí jeho hlavního chodu, „špízů více barev“ z hovězího a krůtího masa s batáty. Porce však nejsou velké, proto Janě připadají spíš jako ochutnávka. 

Petr podával šampašké v bílých rukavičkách

Igor opět nezklamal, nesnáší cokoli, co je trochu opečené, dokonce mu vadí i načernalý otisk z kontaktního grilu. Hosté se nenajedí ani moc u předkrmu, což je carpaccio z koupené uvařené řepy, napraví to Petrova oblíbená bramboračka, kterou trochu vylepšil extraktem z lišek? Polévku servíruje ve zvláštních obrovských talířích, moc se toho do nich ale nevejde. Dezert Mickey Mouse je podáván s vtipem, jde vlastně o vafle s ovocem a zmrzlinou, které určitě chutnají Petrovým dětem. Zábava je pokus o legrační soutěž, možná, že něčím podobným baví Petr dcery, když je má doma na víkend.

Článek

vsichni XIV 1 Foto:

Nové PREMIÉROVÉ Prostřeno! sledujte už dnes na Primě!

Vaše oblíbené Prostřeno! právě rozjíždí další, již čtrnáctou řadu a její první premiérový díl se odehraje v Moravskoslezském kraji. A čeká nás další pestrá parta s mírnou...

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama