PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Musí být steak vždycky hovězí? Dozvíte se v Prostřeno!

U Lucie bude zábava Foto: U Lucie bude zábavaFoto: All

V úterý nás pohostí učitelka mateřské školy Lucie (27), toho času na mateřské dovolené se svým synem. Jak se u ní budou ostatní bavit a co hlavně, bude jim chutnat? Dívejte se v úterý od 18 hodin na Primě!

Lucie nám, jak krásně umí malovat. Vaření jí také půjde pěkně od ruky, i když bude chvilkami celkem dost ve stresu, ale stejně jako předešlý den, i Lucie bude podávat předkrm bez příboru – a opět se to hostům nebude líbit.

Škoda, že se Lucie nepoučila z Michalova prvního večera, bude ji to rozhodně stát cenné body. Do šumavské bramboračky dá Lucie místo pravých lesních hub žampiony. Petr bude kvůli tomu rozhodně nespokojený a nezachrání to ani domácí majoránka, které v polévce pro někoho bude příliš.

Komu polévka nezachutná?

Na hlavní chod má být podle menu steak, ale protože Lucie nejí hovězí maso, rozvine se u stolu debata na téma „co je to steak“. Jiří s Petrem se shodnou na tom, že steak má být hovězí, podle Veroniky je ale steak paličkou nenaklepaný kus masa – když se naklepe, je to už „plátek“.

Má být tedy steak opravdu pouze hovězí?

K masu se podávala bramborová bylinková kaše, a zejména pánům příliš chutnat nebude, bylinek v ní na ně bude příliš. Jiří přiznal, že býval voják z povolání, a přidal hned zajímavou příhodu!

Článek

Michal Doleček Foto:

VIDEO: Zažijte v Prostřeno! výlet na Hanou a ještě do minulosti

O Moravě se říká, že jsou tam lidé dobromyslní, veselí a přátelští. Na první pohled taková bude i tato skupina soutěžících, ovšem jen do té chvíle, než přijde ke slovu...

 

Vaše názory

anonym
tak to je zase někdo kdo 0 17.02.2015 22:31

tak to je zase někdo kdo všechno ví umí tenPetr mně tam nechci psát co no hrozné chovani má

pavel-ostrava
No,myslim si ze se slecna 0 17.02.2015 19:05

No,myslim si ze se slecna snazila a prijde mi jeji menu vpoho.petr by se mel nad sebou zamyslet,od pohledu je to mistr sveta a nic mu neni dobre,jsem na neho zitra zvedavy.....

reklama