PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Na závěr týdne spálí hostitel v Prostřeno! krutony. Proč je servíruje vůbec na stůl?

Benjamínek Lukáš (17) miluje vaření, hlavolamy a na přípitek nabídne dětský sekt. Uchvátí ostatní svým kuchařským uměním, nebo nakonec zvítěží někdo úplně jiný? Sledujte závěrečný díl Prostřeno! tohoto týdne v pátek v 17.50 na Primě!

Dějištěm posledního večírku je velký dům s opečovávanou zahradou v Třebíči, kde žije středoškolák Lukáš s rodiči. Jeho rodina patří mezi mormony, jejichž víra jim zakazuje alkohol, ale třeba i kávu.

Lukáš vzhledem k věku stejně nemůže pít, ovšem ve finále budou abstinovat Standa i ostatní, na přípitek budou zase jen „rychlé špunty“! Lukáš má rád italskou kuchyni a soupeři se shodnou, že kdyby hostitel udržel „laťku předkrmu (bruschetta) během celé večeře, byl by jasný vítěz.

"Vynikající předkrm,“ shodnou se. Polévka je krémová, tentokrát pórková, a u té kuchař už polevil. Bohužel je opět vlažná a chuťově nevýrazná, krutony připálené, pro Lucii „až hnusná“. Hlavní chod s lehce vysušenou panenkou je podobný jako včera, ale místo ratatouille je přílohou špenát, brambory a sýrová omáčka, která je z celého jídla překvapivě nejchutnější:

A nedopečená brambora je další nepovedený úkol týdne…Všeobecně se dá konstatovat: málo soli a pepře. Pro pobavení hostů je tu zajímavá, v Česku dost neznámá karetní hra „lžíce“. Lukáš si vyhrál s dezertem „jablečné růže“, kde by měli hosté objevit javorový sirup. Sice vypadají krásně, ale sirup nenašli a moučník chutná jako štrúdl.

Soutěžící se pobaví i tom, proč kdo do soutěže šel, přičemž nejvíc zaujme Petr:

Vaše názory

Honedaneda
Souhlasím s názorem,že 0 30.11.2015 10:29

Souhlasím s názorem,že 17tiletý kluk uvařil dobře a je třeba to ocenit!!!!!!!!S každým dílem zjišťuju víc a víc,že Zuzana je namyšlená kráva!!!!!!!Jediný příjemný lidi-na sto procent Standa a celkem Klára

Anonym
Po dnešním díle konstatuji,že 1 27.11.2015 19:05

Po dnešním díle konstatuji,že lidi jsou čím dál větší křiváci,neumí pochválit,uznat,že 17letý kluk je frajer,když má snahu vařit,dámy se pochválily samy,ale ferovost jim nic neříká,závist a faleš,nastavte si zrcadlo potvory,doufam že je vám trapně,a ta bujonova kostka ze Sparty se 3 bodama,by měla jít co nejdříve do Polska pro sud hortice!

dejsiii
Jen souhlasim nemám slov. 27.11.2015 19:11

Jen souhlasim nemám slov.

reklama