PO - PÁ v 17:35 na Primě

VIDEO: Nashle! Lukáš se náhle zvedne od stolu a odkráčí domů!

Standa (33) by rád zklidnil vášně a připravil pořádnou večeři, má to ale marné. Tibor provokuje a Lukáš se chová jeho hysterická slečna a z večeře odkráčí. Nakonec se rozčílí i hostitel.

Ženatý Stanislav je otec od rodiny a vypadá, že má rozum a že by večeře u něj mohla proběhnout v klidu. Ale na to, co bude následovat, nemá ani „klidná síla“ Standa. Hned po příchodu se chová negativně Lukáš, kterého Tibor obviní, že je pod drogami. Stále do kolegy šije, takže atmosféra by se dala krájet a nikdo už vlastně ani neví, o čem se hádají. Hostitel by rád v klidu zkonzumoval svoje dobré jídlo, které mu dalo hodně práce a které by za normálních okolností mělo nárok na výhru.

Hra na pravdu

Standa se spolehl na českou kuchyni a všechno mu vyjde. Světácký předkrm vejce Benedikt s domácím toustovým chlebem, bramboračka podle maminky, kam pro Lukáše nedá houby a jeho porci uvaří zvlášť, vděku se ale nedočká. Naopak. S výkřikem, ať si všichni tu výhru strčí někam, se Lukáš náhle zvedne od stolu a odkráčí k domovu. Rozběhne se někdo za Lukášem? Jak se bude bodovat? Budou ho přemlouvat k návratu? Spíš si všichni oddechnou, že si mohou pochutnat na pečené kachně s knedlíkem a červeným zelím, dají si k tomu panáky a pivko. Nakonec ale hostiteli poslední čokoládovou pochoutku zkazí těsně před bodováním odpověď na jedinou otázku: „Kolik jste bodovali nejvýše?“ Tiborova upřímnost Standu šokuje tak, že ho vyhodí předčasně od stolu!

Sprostá slova byla tento týden velké téma.

 

Článek

Pestré chuti podzimu s Prima FRESH  Foto:

Vychutnejte si pestré chutě podzimu s novým číslem časopisu Prima FRESH!

Podzimní číslo časopisu Prima FRESH najdete v prodejní síti již od 14. září a opět v něm nechybí spousta originálních receptů, s kterými si užijete podzim plný chutí, vůní...

Vaše názory

Anonym
ještě že radiátorek nemusí 1 16.09.2016 14:53

ještě že radiátorek nemusí mít strach, co udělá s výhrou. já tu výhru nechci :-DDD jako by nějakou mohl vyhrát, když neumí vařit. primadóna co bydlí v paláci. pěknej palác, spaní v patře a kolem stolu místa jak v hodinkách. jako zábava pro chlapy ošahávání od radiátorka :-D ten je fakt komickej, úplně nejvypatlanější chudák ze všech ročníků prostřena, co jsem viděla! znám plno gayů, ale ani jeden není takový primitivní labilní ***.

Anonym
Souhlasím. Lukáš,negativní 16.09.2016 19:33

Souhlasím. Lukáš,negativní člověk,hysterický,primitivní. Tibor rýpavý,zlý,nepřející.Standa pohodový člověk,stejně tak Petr.Výhru by zasloužil Standa i Petr.

reklama