PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Nejmladší hostitel tohoto týdne to v mikulášském Prostřeno! pěkně rozjede

Lukášek a jeho pomocnice Jana Foto: Lukášek a jeho pomocnice JanaFoto: All

Lukášek (5,5) je nejmladším hostitelem týdne, ovšem že by mu v jeho věku (nebo kvůli němu) chybělo sebevědomí a odvaha – to v žádném případě! Jana (41) ale zapojí do kuchyňských aktivit i jeho staršího bratra. Dívejte se v úterý od 18 hodin!

Lukášek bude po celý týden elementem, který se svou ještě velmi dětskou bezprostředností postará o nepředstíranou a přirozenou zábavu všech u stolu. A jeho šišlání tomu dodá ještě o úroveň humornější nádech!

Nicméně kromě toho, že je to správný kluk, je už i vydatným pomocníkem v kuchyni – a protože je jedním z jeho nejoblíbenějších jídel řízek, připraví pro své hosty právě tuto tradiční českou pochoutku! Překvapení pak bude skrývat zmrzlina, vykukovat z ní totiž budou marshmallow a další dobroty.

Podívejte se, jak kluci jídlo připravovali:

A zábava? Vybarvování sádrových postaviček se všem zalíbí, určitě byla tato zábava zvolená skvěle! Úterní večer Jany a Lukáška bude určitě stát za to!

Článek

Těšte se na speciální Prostřeno! Foto:

VIDEO: V Mikulášském Prostřeno! budou vařit dospěláci a jejich děti. Dívejte se!

Čas od času nastane v pořadu Prostřeno! změna a představí se vám trochu výjimečná pětice soutěžících – ať už jsou to známé osobnosti, nebo například – jako je tomu v...

 

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama