PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Největší rýpal z Prostřeno! připraví polotovar. Poznají to ostatní?

Milan (49) je jak nášlapná mina a ještě si z hostů utahuje a podvádí. Jak to v úterý dopadne? To uvidíte od 17.50 na Primě.

Milan startuje na jedno našlápnutí stejně jako jeho oblíbená motorka. „Nechtějte to zažít,“ vzkazuje divákům a soupeřům, i když vůbec nevylučuje, že to zažijeme.

Nesnáší kritiku a střeliva k ní sám dodá dost. U večeře se bude řešit, co je, nebo není domácí. Suverén Milan se ničeho nebojí, snad ani těch ovocných knedlíků.

„Připravil jsem si takovou kulišárnu,“ napíná dálkový řidič diváky. „Dezert udělám z polotovaru a uvidíme, zda to poznají, nebo ne.“ Tento poslední chod má v jeho meníčku lakonický název štrúdl. „Hostům se přiznám až zítra a podotýkám – domácí šlehačka bude,“ slibuje svérázný hostitel.

Co ještě Milan koupí? Játrovou zavářku do knedlíčků i nudle – prostě Milan se s tím nepáře, a hosté od něj čekali víc. Předkrm ve stylu caprese se hodí k horkému počasí i ročnímu období, ale někomu se zdá jednoduchý a Tomáš k smrti nenávidí rajčata. Milan nemá rád brambory, jaká tedy bude příloha k pečenému králíkovi? Jen nádivka? Hlavní chod je dost suchý.

Proč bude Milan hosty trápit žízní? Zatím se hostitel o hosty moc nestará, napít jim dá dokonce až potom, co dojedí. Ale bez salátu a vína je králík s nádivkou suchý jako cesta. Jídlo, které má málo šťávy, neklouže do krku. Tomáš si myslí, že na polévce se Milan moc nenadřel a vrací mu včerejší kritiku. Rozežene chmurnou náladu ping-pong a sklenka červeného, když se ho hosté konečně dočkají? Bude kupovaný štrúdl paradoxně tím nejlepším chodem večeře? Zatím Milan statečně čelí všetečným dotazům…

Jak nakonec chutnal polotovar?

Článek

Kdo vyhraje v Prostřeno! tentokrát? Foto:

V Prostřeno! to bude jako na vojně: Hlavní slovo budou mít muži

V Jihočeském kraji se o padesát tisíc a titul nejlepšího hostitele utkají tři muži a dvě ženy. Hlavní pozornost na sebe strhne kamioňák Milan, pěkný pruďas, který startuje...

Vaše názory

Anonym
štáb měl toho debila 0 09.10.2015 19:12

štáb měl toho debila diskvalifikovat když zjistili že pekl z polotovaru.ale on si uřízl ostudu v celé republice.má chování řeznického psa.

Anonym
tak zlého člověka jsem ještě 0 09.10.2015 19:09

tak zlého člověka jsem ještě neviděla.toho bych tak chtěla mít doma.Libor to ustál dobře nenechal se vytočit tím neandrtálcem.

Anonym
Co to je za člověka???? Ještě 0 09.10.2015 07:38

Co to je za člověka???? Ještě si myslí jak je zajímavý.

Irenkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
tak to ja mazec 0 07.10.2015 15:28

tak to ja mazec http://bit.ly/1Okwbn7

Anonym
Přijďte se pobavit na nově 0 06.10.2015 11:29

Přijďte se pobavit na nově vytvořený web obsahující stovky online her www.navykovehry.cz .

Hry jsou přehledně rozdělené dle žánrů. Vše je zdarma a bez registrace.
www.navykovehry.cz

reklama