PO - PÁ v 17:35 na Primě

VIDEO: Nejzpocenější soutěžící v Prostřeno! Z Iva doslova teče!

Potetovaný Ivo (28) pracuje jako manažer hudebního klubu, ale hudební zábava mu vybouchne.

Vaření druhého hostitele je stejně extravagantní jako jeho vzhled. Hosty prý nemůže přijmout doma, proto je pozve do většího bytu svých kamarádů. Ivo maso sice jí, ale moc ho nevaří, tak bude vypadat i jeho úterní večeře. Je hodně o improvizaci, hlavní chod je hostitelův vlastní recept typu „co dům dal“, ale soupeře upoutá hned předkrm – co se skrývá pod „pivním psem s pečivem“? To je zase pro změnu oblíbený otcův recept z olomouckých syrečků a hostitelova vzpomínka na dětství.

Tak toto je ten Pivní pes

Naštěstí tvarůžky všichni jedí, ale z pomazánky na suchém chlebu omráčení nejsou. Pro srovnání bude už druhý den zase česnečka, ta je ale jiná, klasičtější než ta včerejší. Ivo miluje svého kocourka Micánka, kterého si vzal do bytu s sebou, a ten se ochomýtá kolem stolu víc, než je třeba Hance milé. Hlavní chod „těstovinový dort na víně“ je opět bezmasý, což někoho zklame, navíc je studený, ale se spoustou sýra a někomu docela chutná. Kdo uhádne, z jakého ovoce je poslední ovocná zmrzlina? Zábava je zvláštní: Ivo má smůlu, plánoval pozvat živou kapelu, ta ale na poslední chvíli odřekla. Budou hosté ochotní aspoň improvizovat a tvářit se, že se nic nestalo a koncert probíhá?

Vaše názory

Anonym
Kde jste vzali tu tupou nánu 0 04.10.2016 21:41

Kde jste vzali tu tupou nánu před kameru, která se pohoršuje nad sýrem Grana Padano a prej tam podle jejích stupidních poznámek patří ten hnusný bezvýznamný sýr nulové hodnoty Eidam 30% ... Co ta slepice dělá před kamerou s vařením když vyslovuje takové nesmysly, se svými nulovými znalostmi by vůbec neměla vařit, neví o vaření vůbec nic ...

reklama