PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Neuvěřitelné! Kritik Igor si u Lucky přidá!

Nandá to Lucka (28), která je v sedmém měsíci těhotenství, třem chlapům, kteří si přišli pro 50 000 korun?

I těhotná Lucie je prý hodně cílevědomá, naštěstí je u toho také příjemná, pohostinná a umí dobře vařit. Po včerejšku její menu hosty potěšilo. Proč k ní ale Petr dorazil v černých brýlích? Měl to být fór, narážka na včerejší Igorovu domácí pálenku, ale Igor to moc nevzal, dokonce Petrovi řekl, že kdyby něco podobného zkusil na Valašsku, dostane do zubů. Lucka si jako správná hostitelka ale podobnými rozmíškami svůj večírek, do něhož investovala dost úsilí, nemíní pokazit. Hostům v klidu předloží úhledně servírované plněné žampiony a salát s křepelčím vejcem. S vymazleným vývarem se spoustou domácích nudlí si dala hodně práce a doufá, že se jí to vyplatí. Také nepodcenila hlavní chod – hovězí líčka s bramborovou kaší – a stalo se neuvěřitelné, Igor si přidal! 

Igor si přidal!

Lucka připravuje líčka

Ten je po včerejšku vůbec jako vyměněný, chválí, ale asi je vážně co. Hosté si nemusí říkat o pití, povedl se i úkol týdne, jen moučník, což je žemlovka, každého nenadchne. Třeba takový Petr nenávidí žemlovku od dětství a hned to kuchařce řekne. Tahle aspoň vypadala krásně… Lucie s manželem se angažují u dobrovolných hasičů a za účasti hostitelčina muže proběhne zábava – malá ukázka toho, si na sebe musí hasič bleskurychle natáhnout, než vyrazí do akce.

A co uvařil při poslední večeři Igor?

Recept

Prostreno! XIV (1) 17.8. pred Foto:

Tvarůžková a krabí pomazánka, domácí chléb

Igor se snaží jíst zdravě a domácí chléb si peče pravidelně.

Recept

Prostreno! XIV (1) 17.8. pol Foto:

Celerovo-mrkvová polévka

Tuhle zeleninovou polévku z kořenové zeleniny ocení zejména milovníci celeru.

Recept

Prostreno! XIV (1) 17.8. hl ch Foto:

Kuřecí řízek v jogurtové marinádě, bramborové pýre s dýni a zázvorem, ledový salát

Jogurt v marinádě slibuje masu údajnou křehkost, ale ne vždy se to povede a pak s láskou vzpomínáme na klasický trojobal.

Recept

Prostreno! XIV (1) 17.8. dez Foto:

Jezdkovický Alešův sen

Jaký bude nepečený pánský dezert se záhadným názvem?

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama