PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Partnerka Antonína z Prostřeno! je pěkně žárlivá. Podívejte se na tu scénu

U Ivany bude vše na úrovni Foto: U Ivany bude vše na úrovniFoto: All

Ačkoliv by hlavní hvězdou čtvrtečního Prostřeno! měla být hostitelka Ivana, o největší rozruch se nakonec postará Antonín. Právě jemu totiž zavolá žárlivá partnerka a ztropí mu řádnou scénu. Podívejte se na ni už teď, Prostřeno! si pusťte jako vždy od 18 hodin na Primě.

Čtvrteční hostitelka Ivana (24) je milá mladá dáma, která se od začátku týdne projevuje tak, že nikdo nepochybuje, že vaření a jídlo je oblastí, ve které se vyzná a která ji baví. Nebudou však její speciální suroviny, speciální názvy a vše tak trochu příliš na úrovni pro hosty moc velkým soustem?

Když u předkrmu začne Ivana vysvětlovat, že i rajčata jsou speciální kvality a speciální odrůdy, bude to už na někoho moc. Ale co víc – Ivana celý týden odmítá jíst syrová rajčata, a přitom z nich udělá tataráček?! Hostům to bude vrtat hlavou, nebude se jim to ani moc líbit, ale rozhodně se zachovají fér, což se o situaci, která nastane v pátek, naopak prohlásit nedá.

Podívejte se, jak ostatní zhodnotili Ivanin pokrm z rajčat:

Ivana je rozhodně skvělá kuchařka a hostitelka, ale hostům budou vadit strojené názvy, záměrně originální a odborné. Jako zábavu si Ivana připraví kurz sushi pod vedením profesionála a jako dezert bude už podruhé tento týden panna cotta, tentokrát s karamelem, a na hosty to bude příliš sladké.

Pobavte se taky nad žárlivkou od Tondy:

Článek

Tonda vaří s nadšením Foto:

VIDEO: Tonda z Prostřeno! se teda nebojí. Vše, co vaří, vaří úplně poprvé!

Antonín se toho nebojí! Vyrazil do Prostřeno! s úmyslem vyhrát, ale žádné z jídel, které má v menu, ještě nikdy nevařil. Jak tohle jen dopadne... Malou nápovědu máte už...

Článek

Ludvík je prostě originál Foto:

VIDEO: Podívejte se na smrtku, co pomáhá v Prostřeno! Bude roznášet dezerty

Úterní hostitel Ludvík je pořádný showman. Aby taky ne, když se živí jako DJ. Ale že si na pomoc pozve samotnou smrtku, to asi nečekal nikdo. Podívejte se už teď na...

Článek

Kdo vyhrajte v Praze? Foto:

V Prostřeno! z Prahy bude tento týden pomáhat vařit smrtka!

Ani další předvánoční týden nepřijdete o svou pravidelnou dávku psychologie, sociologie, gastronomie, adrenalinu a dobré zábavy s pořadem Prostřeno!

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama