PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Partnerská sázka ve valentýnském Prostřeno! Jak tohle dopadne?

Andrea Svobodová a David Trnka Foto: Andrea Svobodová a David TrnkaFoto: All

Andrea a David se k sobě hodí – oba jsou "docela od rány" a mají svoji pravdu. Jak to dopadne, když se za přítomnosti kamer vsadí o to, kdo má pravdu? Uvidíte ve středu od 18 hodin na Primě v další epizodě Prostřeno!

Andrea a David jsou pohodový pár, na kterém se nezdá být patrná jakákoli nervozita, komunikují spolu i s ostatními otevřeně a s humorem. David je sebevědomý mladý muž, který při závěru úterního večera a při svém pozvání na středeční večer do Drahobudic, kde s Andreou žijí, v klidu pronese, že doufá, že jejich večer bude o chlup lepší než ten dnešní a že uvidí sami!

Určitě to nemyslel tak, že by se chtěl úterních hostitelů dotknout, David je prostě rázný muž a stejně takovou má po svém boku partnerku. A pravda je, že jejich výkony v kuchyni, kde se prý společně nesnesou, nenechají nikoho na pochybách o tom, že o vaření něco vědí. A dojde na malou partnerskou výměnu názorů – jako dezert bude tvarohový dort s ovocnou redukcí. David chce polévat dort studenou omáčkou, protože tvrdí, že s teplou by se tvaroh roztekl. Andrea mu to rázně vysvětlí a nabídne Davidovi, že pokud se dort rozteče, uklidí vše po celé večeři ona. Pakliže se ale nerozteče, uklízí David.

Proto spolu uzavřeli sázku:

A jak to dopadlo? Jak zachutnala dýňová polévka, steaky už podruhé za sebou a onen tvarohový dort?

 

Článek

Studenou polévku hosty neuctí Foto:

VIDEO: Studená polévka?! Tak tohle ve valentýnském Prostřeno! neprojde

Anna (29) a Ladislav (26) jsou spolu nejkratší dobu ze všech, a tak i nejčerstvěji zamilovaní. Zadaří se jim vaření, nebo se projeví, že nejsou tak sehraní jako dvojice,...

Článek

Jak dopadne klání párů? Foto:

VIDEO: V Prostřeno! budou vařit páry. A je jasné, že se to bez řečí neobejde

Valentýnský týden nás pozve do domácností tří zamilovaných, zatím nesezdaných dvojic a dvou manželských párů z Prahy a Středočeského kraje. Úkolem týdne bude příprava...

 

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama