PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Petra se prozradila. Tvrdí, že nemá ráda sladké a vlastním se nacpe

Prostřeno 6. týden úterý Petra - Obrázek 1 Foto: Prostřeno 6. týden úterý Petra - Obrázek 1Foto: archiv FTV Prima

Petra je první ze dvou půvabných blondýnek tohoto týdne a jistě splní představy, které člověk má o letuškách, respektive o jejich vzhledu. Povahově je Petra také moc milá a překvapí tím, že bude v kuchyni poměrně ve stresu, nicméně vše se jí opravdu bravurně povede. Dívejte se v úterý v 18.00.

 

Malý oříšek ale připraví Petra soutěžícím hned v podobě prvního chodu – bude totiž podávat grilovaný tataráček. Všem bude rozhodně velmi chutnat, Karolína si i oddychne, protože syrové maso by nesnědla, zato tento „karbanátek“ jí chutná moc. A že je to karbanátek, tak na tom se shodnou všichni Petřini hosté.

Dýňová polévka projde celkem hladce, ale menší dobrodružství Petra zažije u hlavního chodu – nezeptá se, jak propečený biftek si hosté přejí, a tak bude mít reklamaci od Svitlany, na kterou bude maso příliš syrové a Petra jí ho bude muset dopékat. Karolína prohlásí, že čekání na hostitelku, která dopékala Svitlaně maso, bylo „trapné“.

Jak se správně vyslovuje dezert cheese cake?  A neříkala Petra v pondělí, že nemá ráda sladké a ovoce? Jak zareagoval pondělní Petrou kritizovaný Jiří? Podívejte se na video.

 

 

 

Vaše názory

cukrarka
Nacpe??? Asi jsem si jediná 0 04.02.2015 14:19

Nacpe??? Asi jsem si jediná všimla, že 2x si vzala cheesecake na vidličku a zbytek zbyl na talíři!!!!!A že se u TV cpala jahodama? Kupte si TV s větším rozlišením, já viděla chery rajčata!!!!!

Arianonym
Na mne působí Petra jako 1 04.02.2015 11:20

Na mne působí Petra jako velký lhář až podvodnice.Ani bych se nedivila zjištění,že nevařila ve svém,nýbrž ve vypůjčeném bytě.

anonym987
Také si myslím....je to 04.02.2015 14:16

Také si myslím....je to podvodnice, nebyl to ani její byt, určitě i oblečení si od někoho půjčila i toho psa....vzala si určitě identitu někoho jiného....možná tu vyřešíme i konspirační teorie ohledně pádu dvojčat :)

reklama