PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Podívejte se na smrtku, co pomáhá v Prostřeno! Bude roznášet dezerty

Ludvík je prostě originál Foto: Ludvík je prostě originálFoto: All

Úterní hostitel Ludvík je pořádný showman. Aby taky ne, když se živí jako DJ. Ale že si na pomoc pozve samotnou smrtku, to asi nečekal nikdo. Podívejte se už teď na bonusová videa a hezky na šestou šup šup k televizím a zapnout na Primě Prostřeno!

Luděk je showman, a to skvělý! Že umí ale kromě vtípků a předvádění se (které je mu vlastní, a protože je DJ, bylo by divné, kdyby byl nějaký tichošlápek) také vařit, vám předvede hned v úterý.

Jako předkrm bude podávat uzeného lososa s medovo-hořčičnou zálivkou, reakce budou rozpačité, zejména ale bude vadit kopr, který nejí hned Monika a Ivana. K minestrone bude mít každý něco, ale tato tradiční italská zeleninová polévka má mnoho podob – jde jen o to strefit se do chuti svým hostům. Podle Lucie by měla být část zeleniny rozmixovaná, podle Ivany nikoli. Kdo má pravdu?

Úkol týdne podá hostům smrtka, která se postará o zábavu – na Ludvův hudební mix se divoce roztančí a hosté budou křičet nadšením i leknutím zároveň! A téma večera? Dozvíme se od Moniky, že nezná jméno svého přítele. Prý jí ho jednou říkal, ale ona jméno zapomněla a styděla se znovu zeptat – a tak se k tomu přizná před televizními kamerami. Nebylo by bývalo lepší se zeptat přímo jeho?

Podívejte se, jak reagovali soutěžící na smrťáka:

A ještě se mrkněte na jeden "povedený" Ludvův trik:

Článek

Kdo vyhrajte v Praze? Foto:

V Prostřeno! z Prahy bude tento týden pomáhat vařit smrtka!

Ani další předvánoční týden nepřijdete o svou pravidelnou dávku psychologie, sociologie, gastronomie, adrenalinu a dobré zábavy s pořadem Prostřeno!

 

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama