PO - PÁ v 17:50 na Primě

Video: Podivín David se ztratil! Najde se a dokončí soutěž?

Večer u Dany je po včerejšku zážitková gastronomie, zakončená projížďkou starou šalinou... Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě!

Večer u sympatické Dany je takovou hojivou náplastí za včerejšek, začátek je ale napínavý. David dlouho mešká a nikdo neví, zda není stále uražený a zda vůbec dorazí. Telefony sice nebere, ale nakonec přijde a jí, špatně mu není, kapky nepotřebuje a už jenom chválí a chválí. A je co. Na začátek Dana podává mini burger, který je dokonce s domácím pečivem, ale to dalo hostitelce dost zabrat. Housky dělá nadvakrát, protože poprvé na ně zapomene a úplně je spálí: Stihne to?

Následuje brokolicový krém, který dokonce chutná i těm, co si mysleli, že usrknou jen pár lžic ze zdvořilosti. Šťouchané brambory a plněná kapsa všechny báječně nasytí, nádivka se sušenými rajčaty není mdlá a jídlo hostitelka určitě neodflákla. Co ale trošku drhne, je vzpomínka na včerejšek. David nemá moc sebereflexe a myslí si, že u něj doma je stejný pořádek jako u Dany, a pokud někomu něco v pondělí nechutnalo, je to spíš od soupeřů taktika než nepříjemná pravda. Co ale všechny opravdu překvapí a nadchne, je zábava. Dana myslela na všechno a hosty nechá povozit večerním Brnem historickou šalinou, kde také servíruje svůj cheesecake, který rovněž nemá chybu.

Nezapomeňte se dívat každý všední den v 17.50 na Prostřeno!

Vaše názory

Anonym3
Debil to je 0 21.06.2016 18:43

*** to je

reklama