PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Pořádně si prohlédněte Vlastu v Prostřeno! Ve čtvrtek už ji totiž neuvidíte. Co se stane?

Vlasta ve středu skončí v nemocnici Foto: Vlasta ve středu skončí v nemocniciFoto: All

Že by středeční hostitelka Michaela uvařila tak, že se z toho Vlastě udělá špatně natolik, že skončí v nemocnici? Nebo je to jen hloupá náhoda? Sledujte dále Prostřeno! a dozvíte se to.

Lékařka Míša, která je původem ze Slovenska, představí úkol týdne tak, jak byl zamýšlen – připraví pro hosty slovenský šmirkas, tj. pomazánku z brynzy. A i když bude mít obavu, jak hostům zachutná, protože brynza má svou specifickou chuť, bude mít převážně pozitivní ohlasy.

Také Míšino menu bude jedním z těch méně kritizovaných, i když například podle Silvie nedaly některé chody příliš práce… Největší kritiku sklidí za sýrovou omáčku z taveného sýra a například Lukáš označí celý hlavní chod za propadák.

Podívejte se, jak Míša připravovala polévku s drožďovými knedlíčky:

A proč ostatním moc nechutnala:

Michaela se ale představí jako vyrovnaná a milá hostitelka, atmosféra večera bude příjemná – a v rámci zábavy naučí mladá lékařka své hosty resuscitaci. Na přetřes dojde také téma taktizování v pořadu, ale přiznají se všichni k tomu, jakou strategii na cestě za výhrou zvolili?

Pobavit se můžete i nad tím, jaký má Lukáš názor na vztahy:

 

Článek

Lukášovy názory jsou mnohdy nekompromisní Foto:

VIDEO: Takového týpka už jsme v Prostřeno! neměli dlouho. Podívejte se na sestřih

Úterní hostitel Lukáš (25) ostatní soutěžící překvapí nejen svým nekompromisním postojem snad ke všemu možnému, ale i svým "hospodským" menu. Podívejte se už teď na jeho...

Článek

V Moravskoslezském kraji bude atmosféra chvílemi napjatá Foto:

VIDEO: Pohlreich v sukních, nečekaná výměna soutěžcích a mnoho dalšího v Prostřeno!

Další týden zažijete neopakovatelnou show hned v pondělí, kdy se představí jedna ze čtyř soutěžících dam tohoto týdne – a protože touží po tom mít v televizi svůj pořad o...

 

 

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama