PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Poslední Prostřeno! opět poznamená "hra na pravdu". Frgál se ale povede

Poslední večer soupeři Lence (37) zkazí, ale není to Simona, kdo se bude mstít. Kdo se nakonec ukáže jako největší hráč? A bude mu to něco platné? Dívejte se v pátek od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

„Moje taktika je být usměvavá, příjemná, aby mi dávali vysoká čísla,“ říká v úvodu nejstarší soutěžící, kterou do pořadu přihlásila dcera. Lenka soupeře pozve do svého nového domu, který trochu připomíná Noemovu archu.

Maminka by rodině ráda udělala radost, ale protože se své původně zamýšlené taktiky nedržela, bude to mít těžké. Těžší, než si myslela. Lucie se rozjede hned u předkrmu a Petr dorazil přímo v bojové náladě. Porce upřímnosti nekončí a hra na pravdu pokračuje ještě u moučníku.

Přitom vaření jde Lence od ruky, jídlo je dobré, polévka vynikající, hlavní chod zmizí z talířů, úkol týdne je skoro na jedničku. Jenže Lucie se diví, proč kromě dezertu má hostitelka, která „nemá ráda chuť masa“, maso v každém chodu?! Lenka si dá v kuchyni radši dalšího panáka a jako „holka z Kopanice“ prý musí něco vydržet.

Má Simona, která by mohla mít důvod být osobní a jízlivá, pravdu, že Filip a Lucie se spolu snad domluvili? Naďa je znechucená… Po tom všem je volba zábavy téměř nebezpečná! Bude se totiž střílet z luku! Tak doufejme, že jen na papírový terč…

Článek

IMG_8236 Foto:

VIDEO: V Prostřeno! se těšte na opravdu netradiční zábavu

Čtvrteční hostitel Filip (27) si nejlépe sedne s pondělní hostitelkou Lucií. Uzavřeli ti dva snad komplot? To uvidíte ve čtvrtek od 18 hodin na Primě v Prostřeno!

Článek

Simona Chocholatá Foto:

VIDEO: Soutěžící z Prostřeno! nemá ráda chuť masa. To je trochu zvláštní, ne?

Středeční hostitelka, vysokoškolačka Simona (22), si od začátku nesedne s Filipem. Ve středečním díle to od něj pořádně schytá. Dívejte se od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

Článek

IMG_8161 Foto:

VIDEO: Valašský frgál v Prostřeno! se "lehce" nepovedl

Paní sládková Naďa (30) kmitá v kuchyni měsíc před porodem svého třetího dítěte! S čím bude mít největší problém? Samozřejmě, že s úkolem týdne. Valašský frgál je totiž...

Článek

Ve Zlínském kraji se bude taktizovat Foto:

Atmosféra ve Zlínském kraji bude v Prostřeno! pěkně vyhrocená

Ve Zlínském kraji se sejdou čtyři ženy a jeden mladý muž a budou na sebe někdy zlí. Úkol týdne nás z molekulární moderní kuchyně vrátí mezi krajové speciality, napadne ale...

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama