PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Přimíchala Katka z Prostřeno! do vína afrodiziakum?

Kdo bude vítězem na jižní Moravě? Foto: Kdo bude vítězem na jižní Moravě?Foto: All

Páteční hostitelka Kateřina je sice smíšek, když ale vaří ve vlastní kuchyni, trošku jí "tečou" nervy. Ještě že jí ostatní soutěžící pomohou dostat se do klidu. Závěrečný díl tohoto týdne sledujte v pátek od 18 hodin na Primě.

Kateřina je zkušená kuchařka, má doma tři chlapy, jak říká, kteří stále a hodně jedí, a protože „dobře najedený chlap je spokojený chlap“, Kateřina se v kuchyni umí opravdu dobře otáčet.

A tak připraví pro hosty skutečnou hostinu! Úkol týdne zapracuje do tureckých falafel, což jsou smažené zeleninové kuličky, zpravidla z cizrny. Podávat je Kateřina bude spolu s předkrmem. Ovšem než dojde k večernímu poslednímu posezení s ostatními, zažije páteční hostitelka maraton v kuchyni a domácí chléb, který napoprvé nevzejde, bude tedy dělat nadvakrát!

První se moc nepovedl:

A vyplatí se – druhý pokus už dopadne dobře a domácí chléb bude ostatním moc chutnat. Polévka také, a to i tehdy, když Kateřina přizná, že přidala malinko bujónu, protože polévce prostě chyběla síla, kterou by měla mít. A po polévce už přijde to hlavní – pečená marinovaná žebírka a pečená kolena! Na ta už skoro nikdo nemá sílu, hosté budou u hlavního chodu funět, ale za ušima se jim ze všech těch chutí dělat boule!

Podívejte se, jak se Katku snažil Lukáš rozptýlit:

 

Článek

Veronika Fialková Foto:

VIDEO: Veroniku z Prostřeno! budou ve čtvrtek provázet samé problémy

Bývalá vrcholová sportovkyně Veronika (22) je prostě nad věcí. I když se jí pár věcí v kuchyni nedaří, žádnou katastrofu z toho nedělá. Dívejte se ve čtvrtek od 18 hodin...

Článek

Lukáš Töviš Foto:

VIDEO: Jediný muž v Prostřeno! udělá dámám masážní salon

Ačkoliv Lukáš (33) bude vařit v garáži, dámám se u něj bude nakonec docela líbit. Dívejte se ve středu od 18 hodin na Prostřeno!

Článek

Jitka udělá dva knedlíky Foto:

VIDEO: Poznají v Prostřeno! domácí knedlík od kupovaného?

Jitka si k segedínu připraví malý chyták pro ostatní gurmány. Odhalí, který knedlík koupila a který sama udělala? Dívejte se v úterý od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

Článek

Kdo z jižní Moravy uvaří nejlépe? Foto:

Na jižní Moravě prý nejsou konflikty. Potvrdí to Prostřeno! z vinařského kraje?

Jižní Morava, spojovaná s krásnými ženami a dobrou náladou, nás ve svých soutěžících nezklame – čtveřice žen a jednoho muže utvoří pohodovou partičku, která se bude...

 

 

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama