PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Proč jsou v Prostřeno! na štíru s důvěrou?

Adina vaří originálně Foto: Adina vaří originálněFoto: All

Úterní hostitelka učitelka Adina (28) vaření doslova miluje a prokáže i organizační a pěvecký talent. Jen jestli její sebevědomé menu ostatní uspokojí. Dívejte se od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

Mladá maminka na mateřské dovolené působí křehce, energicky i vesele a je jasné, že dlouhovlasá bruneta Adina bude silná soupeřka.

Navíc ji moderní gastronomie zajímá a podle toho vypadá i její menu, na němž soupeře zaskočí slovo batáty. Ale i nevšední polévkový krém ze sladkých brambor je chutný, vlastně připomíná dýňovou polévku.

Kreativní Adina k vaření přistupuje s fantazií, takže svoji paštiku ozvláštní máslovým přelivem, pečené kachní stehýnko chutí hrušek a bílého vína a „zimní cheesecake“, který vzbudí hodně otázek, vůněmi skořice, vanilky a jablek. Kdo se zatím jeví jako větší taktik? Adina, nebo Martin? Hostitelka nepodcení ani zábavu. Rozjede to s ukulele a pochlubí se pěkným hlasem a hudebním talentem.

Proč bude hostitelka trochu rozpačitá?

A komu nebude chutnat její úprava zelí?

Článek

Kdo vyhrajte v Moravskoslezském kraji? Foto:

VIDEO: Prostřeno! bude zase plné žen. Jak to jeden muž zvládne?

Na čtyři ženy a jednoho mladíka z Moravskoslezského kraje čeká docela náročný úkol týdne a jeden „zimní cheesecake“ a jedno „letní tiramisu“ a závěrečné překvapení pro...

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama