PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Proč Kristina z Prostřeno! nemůže jíst ani modrý sýr ani polévku?

Proč nebude Kristině u Vilmy (vlevo) chutnat? Foto: Proč nebude Kristině u Vilmy (vlevo) chutnat?Foto: All

Úterní hostitelka Vilma (32) je sice v očekávání přírůstku do rodiny, to jí ovšem vůbec nevadí. Sebevědomí nechybí jí ani menu, které uvaří. Jen ta Kristina bude mít pořád nějaký problém... Dívejte se od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

Úplně jiný večer než včera, kdy se parta sice trochu sehrála, ale jídlo bylo propadák, proběhne ve venkovské usedlosti v Kardašově Řečici u nastávající maminky Vilmy. Ta chce v rozlehlém a stylovém stavení podat skvělý výkon a k úspěchu přispěje i tradiční a skoro zapomenutá hra čamburína.

Vilma připraví vymazlené moderní menu s nádechem Itálie, ale Kristina začíná taktizovat ohledně surovin. Opravdu nemůže hráškovou polévku? Co hrozného by se mohlo stát, kdyby ochutnala aspoň lžíci?

Na co se vymlouvala?

I když jídlo chválí, na úspěchu své včerejší večeře stále trvá. Ostatní ji ale vyvedou z omylu... Dá se pozorné hostitelce Vilmě vůbec něco vytknout? Měkoučké telecí to určitě nebude, snad jen dlouhé čekání na hlavní chod je slabinou její dobré úterní večeře.

Zejména plovoucí nočky ostatním chutnaly:

Článek

Jihočeši budou shovívaví Foto:

Tohle jste v Prostřeno! ještě nezažili: Soutěžící v půlce týdne odejde!

Pořad Prostřeno! zavítá po delší době do jižních Čech a čeká nás opravdu „jihočeská bašta“. Pod úkolem týdne si můžeme představit ledacos, třeba i jeden oblíbený hlavní...

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama