PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Proč mají najednou všichni v Prostřeno! blbou náladu?

REPRÍZA Mladá maminka Klára (25) dobře uvaří, ale hosté se jí „odvděčí“ špatnou náladou. Co jim přelétlo přes nos?

V úterý se vypravíme do domku s krásnou zahradou a bazénem v Trnavě, která neleží na Slovensku, ale kousek od Třebíče. I když Klářino vaření převyšuje o několik příček to včerejší Petrovo, hosté jsou chladní. „Já jsem velmi zklamaná,“ stěžuje si mladá maminka, „jsou úplně jiní včera, nevím, co jim přelétlo přes nos, jako kdyby se na mě domluvili.“

Jak připravovala Klára hlavní chod?

A my Klářiny rozpaky chápeme: udělala dobrou paštiku, uhnětla tři druhy těsta, v troubě upekla dva různé domácí chleby, do polévky zavařila vlastní sýrové nočky a pokusila se i o malý exkurz do texaské kuchyně, servírovaný s různými přílohami a dipem. Sladkou tečkou je francouzský koláč a výborná domácí karamelová zmrzlina – a ke všemu je Klára na hosty milá.

Hostitelka svoje vaření určitě neodflákla! Změní se to v průběhu večera? Odrazí se to nějak aspoň na bodování?

Proč si Standa myslí, že Klára se tímhle jídlem (chilli con carne) zahodila?

Péťa by si tam dal víc kari, to ale do pokrmu vůbec nepatří! Lukáš ví, která bije, a přidal by tam čokoládu – na tu ovšem hostitelka zapomněla. Přesto jí vrtá hlavou, proč mají hosté v úterý špatnou náladu a jsou zamlklí; vždyť na jídlo ani nemuseli čekat, jak se občas stává. A jaká bude zábava u milovnice kreslení? Hosté jí namalují suvenýr rovnou na zeď!

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama