PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Proč potečou ve středu v Prostřeno! slzy?

Etela Váradiová  Foto: Etela Váradiová Foto: All

REPRÍZA Ve středu přivítá hosty z Prostřeno! u sebe sympatická Etela. A ta má velmi specifický důvod, proč se do kulinářské soutěže přihlásila! Dívejte se ve středu od 17.50 na Primě na další díl Prostřeno!

Třetí večeři připravuje žena, která se do pořadu přihlásila, protože jí její bývalý vyčítal, že neumí vařit. Etela se proto rozhodla sobě, dcerám i jemu dokázat opak, ale smůla se jí lepí na paty.

S měsíc domluvenou zábavou to vypadá nahnutě. Etelu nervozita úplně ovládá, zpočátku kazí, co se dá. Bude mít vůbec dost brambor na zelňačku a šťouchané brambory k hlavnímu chodu? Během večírku potečou párkrát slzičky – to když hostitelka zavzpomíná na své těžké dětství, ale i ze stresu.

Přijedou nakonec dobrovolní hasiči? A věděli jste, že hasičská uniforma váží pětadvacet kilo? Jitka se o tom přesvědčí…

Co Lukáše baví na dámách?

Článek

Lukáš Mihály  Foto:

VIDEO: Lukáš chce najít skrze pořad partnera!

REPRÍZA Samozřejmě, že úterní hostitel Lukáš přišel do Prostřeno! pokud možno i vyhrát, ale jak sám konstatuje, největší výhra by pro něj byla, kdyby se mu po skončení...

Článek

vsichni tento tyden Foto:

Je to vůbec Prostřeno! ? Tento týden se bude bodovat vysoko!

REPRÍZA Tento týden bude výjimečný. Jako kdyby soutěžící z Libereckého kraje přímo mávali andělskými křídly… Boduje se vysoko, nikdo nechce nikoho zarmoutit, téměř všechno...

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama