PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Prostřeno! bude žhavé. Dostane se na Kamasútru i chemické pokusy

Kateřina Stehlíková  Foto: Kateřina Stehlíková Foto: All

Úterní hostitelka Kateřina se nezdá. Nejen, že u ní při "šmejdění" v ložnici ostatní najdou bibli milenců Kamasútru, ale ještě pro ně připraví neotřelou zábavu plnou (třaskavých) chemických pokusů. Nezapomeňte se dívat v úterý od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

Katka (20) je sice nejmladší, ale zkušená. A nejen v kuchyni… V jejím svěže zeleném, vypulírovaném studentském pokojíku, kde žije s přítelem, má pro inspiraci Kámasútru. Ale jen těžko si lze představit, že zde mají dost prostoru pro téměř artistické, klasickou literaturou doporučované polohy.

Jak se na Kamasútru tvářily ostatní dámy?

V kuchyni je zato místa dost a Katce to jde od ruky jedna radost, i když něco občas překoření. Sílu českého česneku nelze podceňovat a ve smetanovém dipu je ho tolik, až přebije chuť brambor, maso je však vynikající. Hráškový krém je sladký, vyrovná to zakysaná smetana? K předkrmovému salátu a grilovaným sýrům nepodává hostitelka pečivo a Věra si o něj musí říct. Chemické pokusy s potravinami jsou hlavní součástí zábavy, to tu ještě nebylo! Proč si ale u stolu nezavzpomínat na hodinu chemie, když zábavu pořádá studentka pardubické chemicko-technologické fakulty? A jak se Katka vyrovná s úkolem týdne? Bude to stačit na vítězství?

Bavila chemie i ostatní soutěžící?

Článek

Východní Čechy budou ve znamení převleků Foto:

Pět dam tentokrát bude v Prostřeno! oblékat převleky!

I když se ve východních Čechách sešly samé ženy a trochu je to zaskočilo, po prvním večeru se zdá, že to bude dobrá parta a pohodový týden. Dámy musí připravit něco fresh....

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama