PO - PÁ v 17:50 na Primě

Video: Prudič týdne nerozezná kapustu od lilku

Řezník Radek si splete růžičkovou kapustu s lilkem a vymyslí na „ty harpyje“ svéráznou taktiku. Nezapomeňte se dívat každý všední den v 17.50 na Prostřeno!

Taktik Radek z Ústí nad Labem už o sobě dával docela vědět, jaký bude jeho večírek v Ústí nad Labem? Druhý hostitel a jediný muž týdne je řezník a podle toho vypadá i jeho hodně masité menu. Na předkrm je domácí játrová paštika, která ale uvnitř zůstala podezřele růžová. Je vůbec dopečená? Hostitel vysvětluje, proč to tak je, přesvědčí o tom ale soupeřky? Je jasné, že Radek špatně snáší kritiku, zatím se ale ovládá, nechce přijít o cenné body – a určitě to ženám vrátí. I Radkova hovězí polévka donesená v terině se dočká kritiky, je prý moc sladká. Od přemíry mrkve? Nebo po růžičkové kapustičce, kterou má Radek prý moc rád? Legrační je, že si svoji oblíbenou zeleninu splete s lilkem a ještě se o tom hádá.

Dámy se ale v sortimentu zeleniny vyznají určitě lépe než řezník. Hlavní chod, bůčková roláda se šťouchaným bramborem, vypadá lákavě a je to porce jako pro dřevorubce, maso však zůstalo poněkud tuhé. Závěrečná „jablečná báseň“ zase až taková báseň není, to už jsou možná lepší palačinky, které Radek upeče místo obávaného crème brûlée, jehož název ani nepřečte a nahradí ho radši vlastním nápadem. Včerejší hostitelka Petra nejí skoro nic ani u Radka a spíš mlčí, zato Andrea mluví a mluví, což se Radkovi taky nelíbí. Jaká bude po dnešku jeho strategie? „Doufám, že ve zbylých třech dnech holky rozhádám,“ plánuje. Podaří se mu to?

Vaše názory

oldjerry@seznam.cz
Radek nám předvedl za 50 0 08.04.2016 19:35

Radek nám předvedl za 50 litrů směs hlouposti, beztaktnosti, závistivosti, neurvalosti a kuchařského neumění. To že je řezník? ten tak může nejvýš uklízet na porážce... Dnes jsem na to koukal naposledy. Ženy sice nebyly sprosté, ale předvedly, že když něco neumějí samy neohodnotí to té z nich, které něco umí a předvede. Věděli jsme se ženou hned, že páteční hostitelka nemá nárok ani kdyby byla vyučená u Pohlreicha - poměrně luxuusní bydlení nepřenesou přes srdce ani přítomné ženské.

Anonym
Vaše videa nejdou spustit,tak 0 07.04.2016 22:28

Vaše videa nejdou spustit,tak s takovou prací jděte někam....

reklama