PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Romantika podle žen a spálená digestoř. Prostřeno! bude přímo žhavé!

Hovory v Prostřeno! se často stočí až k tématům, která s jídlem mají pramálo společného. A úterní díl je toho důkazem. Dívejte se na Primě od 18 hodin!

„Gabča vypadá nervózně, třese se jí hlas, je rozklepaná, roztěkaná, je to na ní vidět,“ říká o rozjezdu druhého večera Lenka.

Je to snad tušení věcí příštích? Nervozita poznamená celý večer, i když se Gabriela snaží být dobrou hostitelkou a má co vyprávět. Na stole chybí slánka, předkrm je jednou bez chuti, ale prý též překombinovaný.

Výroba játrových knedlíčků do polévky se komplikuje, dámy čekají hladové u stolu a mixér stávkuje. Odpovídá nakonec polévka vynaložené námaze?

Příprava knedlíčků byla opravdu náročná:

Hned po druhém chodu následuje zábava, opulentní folklorní pásmo. Vypadá to, že Gabriela zmobilizovala celou obec! Holky už se těší na roštěnky se šťouchanými brambory – hovězí je měkoučké, ale nedochucené, koření je především romanticko-humorná vzpomínka z hostitelčina intimního soukromí.

Z úkolu týdne má paní Gabriela strach právem. Od plamenů chytne digestoř a hasiče zastoupí odvážný kameraman.

Když se daří, tak se daří.... Foto: Když se daří, tak se daří....Foto: All

„Chvílemi jsem se smála, chvílemi jsem brečela,“ klepe se ještě hostitelka. „To byl nejdražší ananas na světě!“

Článek

Dámská sestava Foto:

Dámský týden v Prostřeno! ve znamení ohně: Bude hořet digestoř

Na severu Moravy se příští týden sejde u stolu pět žen. Bude to rozesmátá partička, nebo nás čeká lítý boj plný intrik a podrazů? „Sešly se samé individuality, nikdo, kdo...

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama