PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Sledujte hodně pikantní závěr Prostřeno! už v pátek na Primě

I kdyby se Monika (20) v pátek snažila sebevíc, asi jí to stejně nebude nic platné. Bude její mexická kuchyně pro Vojtu dost pálivá? Nebo si Vojta upraví již tradičně jídlo po svém? Dívejte se v pátek v 17.50 na poslední díl Prostřeno! tohoto týdne!

Nápad přihlásit se do Prostřeno! se zrodil spíš z hecu, uvádí o své účasti v pořadu nejmladší soutěžící, sympatická vysokoškolačka Monika ze Stodůlek. Soupeři toho od ní v kuchyni zase tak moc nečekávají, překvapí je ve finále? Na přípitek se podává tequilla. A Vojta do toho šlápne rovnou a žádá výměnu údajně špinavé sklenice – samozřejmě přišel v bojovné náladě. Mexická kuchyně, kterou má Monika ráda, by mohla Vojtu potěšit.

Jenže prý i kdyby mu to chutnalo jako v jeho oblíbené mexické restauraci, tak Moniku stejně nepochválí. Hostitelka doufá, že její čokoládová a banánová domácí zmrzlina bude chutnější než u Anety. Nachos na předkrm jsou naporcované a dopečené z hotových tortill, měly by být křehčí než ty kupované, slibuje Monika. Dobrá polévka je z rajčat a fazolí, na hlavní chod je ostré hovězí s kukuřicí a bramborovými plackami, které si hosté mohou doladit ještě pomocí papričky podávané zvlášť.

Na Vojtu čeká chilli paprička útočná stejně jako on. Konečně se i jídla potí, jak si přál. Nebo nepřál? A protože Monika studuje chemicko-potravinářskou školu, vezme hosty ven, aby si zkusili jeden pokus. Její úkol týdne vypadá úhledně, není ale s lososem, nýbrž nasladko.

Zjemní dezert a ovocné sushi v kornoutku Vojtovo nepřátelství? Proč je právě na tuhle milou rusovlásku Vojtěch tak vysazený? Největší taktik ze všech si myslí, že je falešná. Monika to naštěstí nebere vážně, stejně jako Aneta, která je pro něho zase jednoduchá. Holky se tomu jen zasmějí…

Kdo se ale bude smát v Praze nakonec? A kdo si odnese prémii týdne – multifunkční robot? Dívejte se!

Článek

Michal Kobzák  Foto:

VIDEO: Ta omáčka se v Prostřeno! moc nepovedla. Vypadá prý jako exkrement!

Slovák Michal (28) je kliďas, který zkombinuje slovenskou a moderní světovou kuchyni. Sklidí úspěch, nebo u něj hostům chutnat nebude? To se dozvíte ve čtvrtečním...

Článek

Vojtěch Ježek  Foto:

VIDEO: Keců jak Palacký, ale vlastní vaření nezvládá. Prostě klasika v Prostřeno!

V Praze se sejde parta sympatických mladých lidí ve složení tři muži a dvě ženy, ale jeden rušivý element se v této sestavě najde. Hodnocení ovlivní taktik Vojta, který...

Článek

Aneta Kosobudová  Foto:

VIDEO: Snad se mí hosté nepo..., doufá hostitelka v Prostřeno!

Malířka Aneta (25) potěší zabydleným domovem, u vaření se také dost naběhá a soupeře pozve na svoji výstavu.

Vaše názory

Anonym 1 2 1 2 1 2
Čtyři fajn lidi a jeden 0 06.11.2015 20:10

Čtyři fajn lidi a jeden debil, co to pořádně zVojtil! Ono se mu to jednou všechno vrátí! Vojtovi.

Anonym
Soutěžící Vojtěch 0 06.11.2015 19:06

Soutěžící Vojtěch nezklamal.Je to ubožák,který nic neumí a závidí všem všechno,co dokázali.Nevěřím,že je vyučený kuchařem,neuměl ani otevřít papiňák.On asi není vyučen ničím,proto kope kolem sebe.Ať jeho máma zpytuje svědomí,jak ho uboze vychovala.

Anonym
Takove lidi jako je ten 0 06.11.2015 18:24

Takove lidi jako je ten Vojtech bych postavil ke zdi a strelil do hlavy...ty falesnej skurvysy**...

Petr as Peet
Milá Moniko, z toho 1 06.11.2015 18:24

Milá Moniko,
z toho "zoufalce" si nic nedělejte. Je to prostě Vojta...... a Vám přeji do dalšího života ať jste pořád taková jako doposud, neboť bez Vás by byl svět hodně smutný.

S úutou k Vám

P.

Anonym
Jeho máma aby se ostudou 08.11.2015 18:00

Jeho máma aby se ostudou propadla, to vychovala pěknýho šmejda, hnus.

reklama