PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Snad se mí hosté nepo..., doufá hostitelka v Prostřeno!

Malířka Aneta (25) potěší zabydleným domovem, u vaření se také dost naběhá a soupeře pozve na svoji výstavu.

Jaká bude mladá výtvarnice Aneta kuchařka? Někdo ji tipuje na náročnou puntičkářku se smyslem pro detail a estetiku, Vojta si naopak myslí, že dívka, která se živí užitou malbou, nebude umět vařit. Aneta je ale soutěživá, a když něco dělá, dělá to prý na sto procent.

V kuchyni ráda improvizuje a to platí i v úterý. Menu je zčásti italské, co se ale proboha skrývá pod „veverčími špízy“? Vzhledem k tomu, že Aneta nejí králíka, tak snad veverčí maso nehrozí. Hostitelka se spoléhá na vlastní úsudek a chutě, stejně bude přistupovat i k úkolu týdne a k „pikantní rajčatové polévce z jihočeské hlavičky“.

Situace z včerejšího večera se trochu opakuje v tom, že Aneta stále něco hledá a také se při vaření proběhne po Braníku. A Vojta jí to u stolu neulehčí: Nejí parmazán, který je v předkrmovém rizotu, jak se obával, znechutila ho bazalka a oregano v rajské polévce, k hlavnímu chodu, podávanému s brambůrky, si ještě poručí chilli. Miluje ostré a nic není dost pálivé.

Hosté si pořád nebyli jisti, co vlastně jedí:

Jeho výtkám, které pokračují stále, už ale nikdo moc nenaslouchá. Naváží se do Moniky a hostitelka si myslí, že se z toho včerejšího neštěstí ještě neoklepal. Před tvarohovým sorbetem všem trochu vytráví, když se půjdou podívat do místního divadla, kde Aneta vystavuje svoje věci. A sushi bude dost a dost, Vojta přinese také, to, co včera nestihl…

Článek

Vojtěch Ježek  Foto:

VIDEO: Keců jak Palacký, ale vlastní vaření nezvládá. Prostě klasika v Prostřeno!

V Praze se sejde parta sympatických mladých lidí ve složení tři muži a dvě ženy, ale jeden rušivý element se v této sestavě najde. Hodnocení ovlivní taktik Vojta, který...

Vaše názory

Anonym
narazíš na blba a je průser 0 04.11.2015 19:30

narazíš na blba a je průser snažit se můžeš jak chceš už to není o vaření ale o polovině blbců

reklama