PO - PÁ v 17:50 na Primě

Video: Šok pro Leonu! Nečekaný návštěvník

Mladou babičku Leonu (39) tipují soupeři za favoritku. Oprávněně? Sledujte Prostřeno! každý všední den v 17.50 na Primě!

K poslední hostitelce se vracíme do Znojma. David přišel zase o mnohem dříve s nabídkou pomoci. Tentokrát ho hostitelka odmítne a pošle ho na procházku. Jen by ji znervózňoval, má před sebou ještě hlavní chod a spoustu dodělávek. U přípitku s tradiční pálenkou opět lítají skleničky. Je to proto, že na jižní Moravě mají toho alkoholu tolik, že si ho mohou dovolit rozlévat po zemi, jak se s nadsázkou domnívá hostitelka? A Milan, který toho docela hodně nejí, přesto se zatím držel zpátky, v pátek upozorňuje, že na jídelníčku je hodně věcí, které nesnáší. Kari, kapusta, brusinky, a protože prý nejí ani kachnu a mandle, tak mu nesedne ani Leonina kachní paštika. Že by ve finále začal taktizovat? „Já tady budu dnes za hajzla,“ uvědomuje si Milan, kterému to během poslední večeře prý tak vyšlo. Hostitelka to ale vidí jinak – prostě v ní vidí konkurenci. Ale ani ostatní kromě Davida nejsou z jídla nadšení. Kari polévka s kuřetem je moc slaná a výrazná, aspoň pro Danu, která kořeněné pokrmy nemusí. Plněná vepřová panenka v kapustovém listu se šťouchanými bramborami a tymiánem je spíš zklamáním, stejně jako pošírovaná hruška s ořechy a šlehačkou. Úkol týdne musí Leona připravit také, přestože má paštiku na předkrm, jak se jí zdaří vegetariánská varianta? Leoně ještě není čtyřicet a už je babičkou, což kolegům neujde a je to téma k hovoru. Milana to nešokuje, sám má dvě sestry, které měly děti už v sedmnácti. Kreativní zábava u stolu by měla jít nejlépe Davidovi, který je vyučeným zahradníkem. Na pořadu jsou totiž kytičky…

Vaše názory

Dražikota
Dopadlo tak jak mělo a to je 0 15.04.2016 20:02

Dopadlo tak jak mělo a to je dobře!Leoně jsem to nepřála za to,jak se navážela do Davida! Milan taktizoval,dával málo bodů a zaslouženě prohrál! Vyhrála to ta,která to potřebuje,dobře uvařila a do nikoho se nenavážela,i když je to taková smutná a nevýrazná žena!

reklama