PO - PÁ v 17:35 na Primě

VIDEO: Soutěžící rapují v limuzíně a David dostane na zadek!

Servírka Tereza (21) se spolehne na klasiku. Po vývaru a gulášku s bramboráčky hosty proveze v limuzíně.

Veselá servírka Tereza se ráda směje, baví a je ráda mezi lidmi. A přes své mládí umí dobře vařit. Vaří partnerovi, vaří si i s kamarádkami, které ji do pořadu přihlásily. Tereza je přesto nervózní, ale své vaření dotáhne včetně úkolu týdne do konce. Její kuchařský talent se projeví při předkrmu – francouzských škvarečcích rillettes, který moc hezky a nápaditě naservíruje. Příjemně překvapí i její vývar s velkými játrovými knedlíčky – na polévku už se všichni těší, jen při hlavním chodu trochu zazmatkuje.

V polévce bude jeden velký knedlík

Poradí přítel na telefonu? Guláš je chutný, ale rajského protlaku mohlo být méně a majoránka se dává až nakonec. A potěší bramboráčky jako příloha. Pro Zuzanu je středeční večeře asi cholesterolová bomba, ale projednou udělá výjimku. Dezert je prý báječný, ten se hostitelce povedl asi nejlépe. Večírek v Terezině pestrém bytě na Černém Mostě bude též pestrý. Vyvrcholí veselou jízdou v limuzíně, což je pro většinu hostů úplně nový zážitek. Zlobák David se ale opět nebezpečně rozjíždí, až mu dámy dají na zadek. Také taktizuje, všechno je u Terky údajně bez chuti a dojídá tak napůl, většině je ale jasné, o co tady běží. O výhru… Naštěstí to tento týden nikdo moc neřeší.

Článek

Pestré chuti podzimu s Prima FRESH  Foto:

Vychutnejte si pestré chutě podzimu s novým číslem časopisu Prima FRESH!

Podzimní číslo časopisu Prima FRESH najdete v prodejní síti již od 14. září a opět v něm nechybí spoustu originálních receptů, s kterými si užijete podzim plný chutí, vůní...

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama