PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Sushi po česku. To bude zase patlanina hodná Prostřena!

Finále navštíví nečekaný host Foto: Finále navštíví nečekaný hostFoto: All

Kdepak, japonská kuchyně se na českou transformovat nedá. Nebo ano? Dívejte se v pátek od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

František (45) pozve hosty na venkov do svého domu plného dětí a zvířat, kde žije se svou ženou.

Není to soutěživý typ, zato je ale velký bojovník. Je to taková přírodní nátura a nic ze sebe nedělá. Má rád českou kuchyni – jaké bude Fandovo české sushi?

Podívejte se na jeho přípravu:

Vaření jde Fandovi od ruky, pár objektivních potíží se ale najde. Jak třeba udělat banánovou roládu bez banánu? Marcel se trochu mračí nad kalorickým předkrmem: „Jatýrka se škvarky, tučný s tučným, to bude úplně nejtučnější,“ konstatuje s obavami.

Ale právě začátek hostiny je hit. Nikola je nadšená a i Marcel si rád přidá chleba se sádlem. Od zemitého Fandy nikdo ani příval zeleného lupení nečekal. Hutný je i lehce přesolený kaldoun a další kachní konfit s lyonskými brambory.

Pro koho byly nudle příliš dlouhé?

A kdo zná kaldoun?

Opravdu vyžene hostitel holky na hřiště, aby ty jouly vyběhaly? Ano, naštěstí jen prostřednictvím konzole. Krémový moučník je málo sladký, stejně jako další výčitky na Davidovu adresu. Jak dopadne vrcholné finále, na něž už všichni tak netrpělivě čekají?

Článek

Davidův burger Foto:

VIDEO: Tohle je podvod, stěžují si soutěžící v Prostřeno!

Podváděl číšník David (33), nebo se jen na své vaření nadstandardně připravil? Počítejte s tím, že ostatní soutěžící budou hodně kritičtí! Ostatně uvidíte sami ve čtvrtek...

Článek

Marcel připravil sebevědomé menu Foto:

VIDEO: V Prostřeno! dostanou hosté k večeři fialové brambory. Slyšeli jste o nich?

Zatímco hosté hladoví, sommelier Marcel (30) vaří a jídlo zatím aspoň promítá na obrazovku. Zhruba tak nějak to bude vypadat ve středečním Prostřeno! Bude hostům mírné...

Článek

U Nikol bude chutnat Foto:

VIDEO: Jaký je rozdíl mezi bramborovou kaší a pyré, to se dozvíte v Prostřeno!

Úterní hostitelka Nikola (23) pracuje jako vedoucí čerpací stanice. S příbory a etiketou obecně to ale u stolu moc neumí... Spočítají jí to ostatní soutěžící? Sledujte...

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama