PO - PÁ v 17:50 na Primě

Video: Tak je to studené, nebo ne? Tohle stojí za to!

Když přijde řada na Miroslavu (26), která nikoho nešetří a na všechno má vlastní názor, sama žádá o kritiku. Jak si s ní poradí?

Po včerejší večeři u Sabiny si přísná a rázná kritička Miroslava myslí, že na ni nikdo nemá. Vrátí jí ustavičné rady a kritiku soupeři, kterým leze středeční hostitelka na nervy? Bojí se jí ostatní, jak předpokládá? Soupeři ji považují především za největší taktičku, které jde vzhledem k okolnostem o výhru nejvíce. Mirka má tři dcery a je v rozvodovém řízení. Po sedmiletém manželství si myslí, že muži jsou jako děti, a přestože je s dětmi sama, prý jí odpadla spousta starostí. Mirka je prostě samostatná a sebevědomá. Předvede to i během vaření a organizování své večeře? Ráda peče dorty, v tom se cítí hodně silná.

Jak dopadne skoro profesionální dort podle hostitelčina vlastního receptu s jahodami flambovanými ve slivovici? Na předkrm chystá tři pomazánky a tři druhy domácího pečiva. „Myslím si, že největší úspěch bude mít květáková pomazánka, protože nikdo nepozná, z čeho je vyrobená.“ Čerstvé pečivo je výborné. Už k přesolenému i nasládlému vývaru po spoustě zeleniny mají ale hosté výhrady. Co všechno skončí v závitku na hlavní chod? Hodně utřeného česneku, je v něm zelí a slanina. Budou Mirčiny bramborové knedlíky lepší než ty včerejší? Budou, ale jídlo je prý skoro studené. Mirka vysvětluje, proč se to stalo, ale Petr si myslí, že dobrý hostitel by si neměl dovolit přinést na stůl vychladlý pokrm. Jak zvládne zkušená kuchařka Miroslava kritiku ostatních? Kolegy k ní přímo vyzývá, prý si jí bude vážit… Ovšem za svým si stejně stojí, jídlo obhajuje ze všech sil a kritiku přijímá „jen tu oprávněnou“. Výhrady jsou vlastně zbytečné, aspoň pro Pavlu. Prý jen samé výmluvy, výmluvy, výmluvy… Mirka se umí pochválit a ostatní jako by neslyšela… Zklidní soupeře kreativní zábava, kterou si vymyslely s nejstarší dcerou? Mirka nenechává nic náhodě, jen radí, sama se však plnění květináčů neúčastní a hosté si připadají jako ve školce. Pavla se baví, ale asi jinak než by se hostitelce líbilo…

Vaše názory

Anonym
ubohá žena 0 28.05.2016 19:05

ubohá žena

Anonym
Ta se mi snad jen zdá. Měla 1 26.05.2016 00:32

Ta se mi snad jen zdá. Měla nejvíce kritiky ze všech. Falešná jak pětka, těší se na kritiku. Tím, že kritiku neokecala, tak žádná skoro nebyla. Jen se vytrapnila. Polívka slaná, studená, samá mrkev. jako dětská přesnídávka. takže ´plně na prd polívka. Dezert suchý, vysoké těsto, maso nesolené, musí poučit, jak to jíst, aby se to dalo. K tomu studené, hnus. U všeho kecy o nestíhání.To neomlouvá.

Anonym
JAKO-BY,JAKO-BY,JAKO-BYJAKO-B 26.05.2016 15:59

JAKO-BY,JAKO-BY,JAKO-BYJAKO-BY,JAKO-BY,JAKO-BYJAKO-BY,JAKO-BY,JAKO-BYJAKO-BY,JAKO-BY,JAKO-BYJAKO-BY,JAKO-BY,JAKO-BYJAKO-BY,JAKO-BY,JAKO-BYJAKO-BY,JAKO-BY,JAKO-BYJAKO-BY,JAKO-BY,JAKO-BYJAKO-BY,JAKO-BY,JAKO-BYJAKO-BY,JAKO-BY,JAKO-BYJAKO-BY,JAKO-BY,JAKO-BYJAKO-BY,JAKO-BY,JAKO-BYJAKO-BY,JAKO-BY,JAKO-BYJAKO-BY,JAKO-BY,JAKO-BYJAKO-BY,JAKO-BY,JAKO-BYJAKO-BY,JAKO-BY,JAKO-BYJAKO-BY,JAKO-BY,JAKO-BYJAKO-BY,JAKO-BY,JAKO-BYJAKO-BY,JAKO-BY,JAKO-BY

Anonym
Je to kravka chce se jen 0 25.05.2016 19:32

Je to kravka chce se jen zviditelnit !!!!!

Anonym
Pani by mi lezla Na nervy s 0 25.05.2016 18:46

Pani by mi lezla Na nervy s Tim kecanim... Na to , Jak vsechny komentuje, tak na to nema!

Manina59
Katastrofa. Studená hovězí 0 25.05.2016 18:38

Katastrofa. Studená hovězí polévka, když mluví o vývaru, tak ten bývá paní chytrá čirý. Jinak je to hovězí polévka. Knedlíky taky studené prostě bída a bída.

reklama