PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Tak takhle hnusnou polévku už Prostřeno! dlouho nezažilo

Michalova nevábná polévka Foto: Michalova nevábná polévkaFoto: All

V úterý se hostiteli Michalovi nebude moc dařit. Zejména za polévku to od ostatních nejvíc schytá. Navíc se začne víc a víc prohlubovat problém mezi ním a Hrochem. Ačkoliv jsou si tihle dva fyzicky podobní, jsou totiž každý "z jiného těsta". Dívejte se v úterý od 18 hodin na Primě!

Nejmladší Michal (22) je v nelehké životní situaci, momentálně letos už poněkolikáté bez práce. Moc by potřeboval vyhrát.

Přestože prý umí vařit, asi si nezvolil dobrou taktiku ani menu. Mýlí se, když si myslí, že se mu podaří zapůsobit na city účastníků, ale muže u stolu moc nedojme. Zvlášť když jim začne předhazovat, že zatímco oni jsou „za vodou“, je to on, kdo by si výhru zasloužil.

A zvolí si k tomu řecké menu, které dělá poprvé. Risk nemusí být vždy zisk. Všechna ta jídla, tak báječná v taverně na dovolená, chtějí praxi a koření. Jenže to Michal nemá rád, a tak jeho jídla chutnají spíš jako ze školní jídelny. To vadí Jiřímu, který nemá rád těstoviny, jež jsou součástí zapečeného nákypu pasticio.

Co ostaním u Michala vadilo?

Polévka s citrony je sice blesková, ale prý téměř nepoživatelná, pochvaly se Michal dočká jen za moučník a zábavu. A jeho úkol týdne, luštěninový guláš, je další propadák. Do Michala šijí Petr i Jiří a on tu kritiku nemůže téměř ustát…

Jak Michal polévku připravoval?

A proč nakonec nesklidila úspěch, ale kritiku?

Článek

Muži tentokrát převládají Foto:

VIDEO: Proč stojí za to umlít si vlastní mouku? A jak na to? Dozvíte se v Prostřeno!

Jak se někdy říká, nejhorší můrou může být splněný sen, což tak trochu potká Lucii, jedinou ženu pražského a středočeského týdne. Pánové u stolu nebudou těmi vysněnými,...

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama