PO - PÁ v 17:50 na Primě

Video: Tak to v Prostřeno! ještě nebylo! Polévka z ponožek a pes s nalakovanými nehty

Zcestovalá vysokoškolačka Veronika (23) pozve hosty do luxusního bytu, kde překvapí tradiční kuchyní a babiččinými recepty. Nezapomeňte se dívat každý všední den v 17.50 na Prostřeno!

Zcestovalá a stále usměvavá Veronika, která soupeře zaskočí svým luxusním bydlení na náměstí Svobody v centru Brna, nevaří světové a moderní speciality, ale národní klasiku a rodinné recepty. V krásném mezonetovém bytě má fenku buldoka, které prý občas, když je v dobrém rozmaru, nalakuje i drápky narůžovo.

Při svém vaření ale šikovná studentka ekonomie a managementu narůžovo nic lakovat nemusí: připraví domácí šunku a k ní upeče výborný chléb. Veronika toho moc nenamluví, ale umí. Jak dopadne souboj zelňaček? Tentokrát to bude polévka z kysaného zelí a smetana se v zelňačce trochu zdrcne, takže asi lépe dopadla Slávova verze. Napraví to hlavní chod – kuře na paprice s karlovarským knedlíkem. Všechno je výborné, jen Monika a Bohuslav by kuřecí stehna kvůli pohodlí před servírováním radši vykostili. Pecáky, velké koláče s povidly, tvarohem a drobenkou podle babiččina receptu, se poslední kuchařce též povedou, možná by to chtělo jen ochucenější tvaroh. A na závěr se dozvíme, kdo má nejlepší čich a rozpozná nejvíce vůní, co se přidávají do vín. Přes úspěch své večeře si Veronika myslí, že nevyhraje, protože prý byli i lepší kuchaři než ona. Co myslíte, je to pravda, nebo falešná skromnost?

Nezapomeňte se dívat každý všední den v 17.50 na Prostřeno!

Vaše názory

Anonym
supr 0 13.04.2016 18:03

supr

reklama