PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Takové obžerství v Prostřeno! snad nebylo. Ale když budou ty Vánoce...

Dezert s vánoční tematikou Foto: Dezert s vánoční tematikouFoto: All

Sváteční atmosféra vládne v Prostřeno! A jelikož ke svátkům patří spousty dobrot, ani show nemůže být výjimkou. Čtvrteční hostitelka Martina proto připravila až gastronomické orgie. Dívejte se ve čtvrtek od 18 hodin na Primě na Prostřeno! a už teď se mrkněte na bonusy.

 

Menu Martiny (38) možná není ani tak složité jako spíš obsáhlé a hosté budou mít obavy z přejedení. Nicméně Martina je naprosto jasně zkušená kuchařka a hostitelka, která přesně ví, jak správně pohostit! Začne jednohubkami z listového těsta a bude je mít opravdu krásně nazdobené.

Místo polévky bude druhý předkrm, tentokrát teplý, a to gnocchi! Velkou radost bude mít Ladislav, který prý polévkový vůbec není, a tak mu polévka opravdu chybět nebude. Každé jídlo bude mít Martina krásně naservírované a bude chutnat, ovšem nejvíce podle reakcí u stolu vánoční kometa – dezert, pro který Martina připravila domácí zmrzlinu! Jak lze toto vše vůbec stihnout? Dívejte se a uvidíte!

Jak ostatní hodnotili Martinino jídlo?

Podívejte se také, jak Martina připravovala nádivku a hlavní chod:

Článek

Vánoční Prostřeno! bude pohodové Foto:

VIDEO: Vánoční Prostřeno! bude tento týden plné gurmánských specialit a přátelské atmosféry

Pokud máte někdy při sledování našeho pořadu dojem, že spolu lidé nevydrží bez konfliktu déle než jeden den a od toho druhého už začnou negativní nálady pomalu doutnat,...

 

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama