PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Ten se toho nebojí, pozval ostatní soutěžící z Prostřeno! k sobě na chatu

Páteční den se nese ve znamení pohody, i když samozřejmě každý přemýšlí, jestli má šanci na výhru... Kdo nakonec peníze získá? Sledujte od 17.50 na Primě Prostřeno!, na jehož konci se jediný muž osmělí k nečekanému pozvání...

„Týden to byl hezký, ale ne podle mých představ,“ říká Gabriela, která se chtěla hlavně pobavit a někdy se cítí jako dvacetileté třeštidlo, přestože abstinuje. Hosté jsou na finále zvědaví – a příjemně překvapení. Večeřet se bude v útulné chalupě, což je dobrá volba.

Včera jsme viděli, že hostitelka nemusí pálivá jídla, ale nemůže žít bez česneku. A opravdu s ním nešetří, králičí stehna nejen prošpikuje, ale pokryje i drceným česnekem. Při šmejdění v podkrovní ložnici hosty zaujmou hry pro dospělé, protože šťastně vdaná hostitelka si prý se svým manželem stále ráda hraje.

Alena je z domu nadšená, úplně se vidí, jak by si to tady užívala. „Závidím jí to,“ přiznává. Gabča je pro soupeře trochu nevyzpytatelná, taktizuje? Jaká bude kuchařka? Co „vlastnoručně nasbírané hříbky houby“ v bramboračce? „Vyznáš se v houbách?“ zajímá Johanu.

Odpověď „nevyznám“ rozesměje, ale neuklidní. Navíc podle Pavla to hříbky nejsou. Menu je vydatné a venkovské. Pro Maju „co dům dal“. Předkrm, který by klidně splnil i úkol týdne, zní zajímavě. Bramborová kaše v trojobalu? Co to ta Gábina zamýšlí? Určitě nechtěla těstíčko přesolit a míchat ho znovu.

Zmatené je pořadí jídel, Pavel pořád čeká na svoji porci masa, ke všemu musí jíst rukama – že by v početné rodině hostitelce došly příbory? Nakonec se všichni najedí k prasknutí, docela inspirativní jsou horácké knedlíky podle kamarádčina receptu.

Jakou si Gábina vymyslela zábavu?

 

Článek

Zpěvačka Maja Foto:

Hudební večírek v Prostřeno! Bude to trapas, nebo vtipná zábava?

Zpěvačka Marie (29) řečená Maja uvaří v horkém dni pálivou mexickou kuchyni, sama se u vaření ale také zapotí, protože jí bude chybět jedna ze základních ingrediencí......

Článek

Eva moc nemluvila Foto:

VIDEO: Tak to je nářez, hostitelka z Prostřeno! nemluví se svými hosty!

Není to ovšem, tak že by snad Johana (20) chtěla být ke svým hostům nezdvořilá. Jenom ji tak trochu opustil hlas... Dívejte se od 17.50 hodin na Primě na Prostřeno!

Článek

Kdo vyhraje tento týden v Prostřeno!? Foto:

Ženský kolektiv v Prostřeno! doplní jeden muž. Bude v tom nakonec vězet problém?

Uprostřed Čech nás čeká parta poskládaná opačně než minulý týden. Čtyři ženy a jediný muž budou soutěžit o padesát tisíc korun v Praze a Středočeském kraji. Úkol týdne...

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama