PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Tohohle cholerika a nevychovance z Prostřeno! musíte vidět

Večírek u Květy (52) poznamená mlčení, dusno, špatná nálada. Zkazí Milan Květě večeři? Dívejte se ve čtvrtek od 17.50 na Primě na Prostřeno!

Čtvrtá hostitelka si připravila menu s plněným rajčetem, domácí bramboračkou, hovězími líčky na víně a lívanečky s žahourem. Maruška Květu zklamala, protože se přidala k Milanově kritice. A Libor se podle Tomáše musí cítit hrozně po všech těch dnech, „kdy ho cizí chlap takhle ponižuje“.

Dnes si ale Libor, kterému normálně „všechno chutná“, protože si podle Milana nechce nikoho rozházet, moc nepochutná. Nejmladší soutěžící nesnáší rajčata a slizké věci, což je právě pro líčka dost charakteristické.

Polévka i hlavní líčka na víně jsou prý poněkud bez chuti, ale v omáčce zůstalo celé koření, což zase vadí Marii. Milan má navíc konspirační teorii. Libor je prý do pořadu nasazený. Je to mamánek, příliš mladý na to, aby mohl soutěžit, má jim prý škodit a je třeba si na něj dát pozor. Zajímavé…

Proč Milan Libora uráží?

„Kam jsem se to dostal?“ položí Milan řečnickou otázku a hostitelku tím docela urazí. Lívanečky v žahouru jsou prý „jako bahno, ale dobrý bahno“. Dlouhé čekání na úkol týdne probíhá v tichu, aby Milan raději nevystartoval.

„Atmosféra je taková divoká,“ popisuje Libor večer plný extrémů. Jako na houpačce. Diabetičce Květě není dobře a ke konci večeře je jí ještě hůř. Hostitelka smutně konstatuje, že všichni se až na Libora chovali jako dobytek. A zítra chce být „juniorovi“ oporou…

Co všechno Květu na Milanovi štve?

Článek

Prostřeno 42 - Obrázek 3 Foto:

VIDEO: "Junior" z Prostřeno! se zdravě naštve a postaví se Milanovi

Marie (58) má ráda všechno domácí a je zvyklá vařit jako pro regiment. Bude jí ale její umění vůbec k něčemu, když bude u stolu sedět věčný rýpal Milan? Ten mimochodem...

Článek

Prostřeno 42 - Obrázek 2 Foto:

VIDEO: Největší rýpal z Prostřeno! připraví polotovar. Poznají to ostatní?

Milan (49) je jak nášlapná mina a ještě si z hostů utahuje a podvádí. Jak to v úterý dopadne? To uvidíte od 17.50 na Primě.

Článek

Kdo vyhraje v Prostřeno! tentokrát? Foto:

V Prostřeno! to bude jako na vojně: Hlavní slovo budou mít muži

V Jihočeském kraji se o padesát tisíc a titul nejlepšího hostitele utkají tři muži a dvě ženy. Hlavní pozornost na sebe strhne kamioňák Milan, pěkný pruďas, který startuje...

Vaše názory

Anonym
Hodně bych se divil, kdybych 0 14.01.2016 19:37

Hodně bych se divil, kdybych Milana viděl ve společnosti přátel, protože člověk, který je kamarádem tohoto zoufalce, musí být zoufalý úplně stejně.

Anonym
Jak můžete takovýho 1 11.10.2015 10:10

Jak můžete takovýho nevychovance pustit do televize?Velice mi bylo líto Libora.Vyhodila bych ho od stolu hned,nejhorší prostřeno.Za chvíli se na to nebude nikdo dívat.

anonym
Nejen,že ho Prima do pořadu 13.10.2015 22:18

Nejen,že ho Prima do pořadu pustila, ona si ho právě pro jeho povahu vybrala!
Jak jinak by se v upoutávkách objevily titulky-"Tohoto cholerika a nevychovance musíte vidět","hlavní hrdina tohoto týdne'apod.
Ani Liborovi nemohlo být jedno, že je za otloukánka, nikdo se ho nezastane a že Milan se, byť to bylo možná trochu domluvené, vžije do své role tak, že vyhrožuje i fackami.
Jediná reakce Primy - zrušená diskuze rozlícených diváků!!!

Anonym
Milanovo chování přd kamerou 0 10.10.2015 23:15

Milanovo chování přd kamerou bylo mesnesitelné.Jak se asi chove,když ho nikdo nevidí,TO MUSÍ BYT HUMUS!V životě bych takového kreténa co se vymlouvá,že chtěl ukáza celemu národu jak je hloupy nechtěl potkat.

Bohun,
Neměli by řidiči kamionů 0 10.10.2015 13:14

Neměli by řidiči kamionů projít psychotestem?
A takového člověka potkáváme denně na silnici!

rujet
Něco tak odporného se jen tak 0 10.10.2015 03:35

Něco tak odporného se jen tak nevidí. Doufám, že tomu kreténovi/jehož jméno ani nevyslovím a někdo už ho tady výše trefně zmínil/někdo vysvětlí jeho řečí, co je zač. Je to hnusná spodina. Možná, že by to spravila parta normálních chlapů. Mimochodem, nepůjčili ho z ústavu duševně chorých, případně z nějakého lochu? Takhle pokřivenou osobnost jsem v životě nepotkala. Toho museli v dětství mlátit od rána do večera a hodně týrat.
PS: Mezi jakými lidmi tohle monstrum přežívá?

Marit
On začal být ten hulvát tak 0 09.10.2015 19:39

On začal být ten hulvát tak "oblíbený", že mu raději zrušili diskuzi, chudáčkovi, aby mu nebylo líto, jak jsou na něj lidi oškliví... z Primy je mi na zvracení, toho hulváta nechá vyřvávat sprosťárny a šikanovat mladýho kluka! Měli byste se stydět ubožáci.

Kendyabar
Nejhezčí na všem byl jeho 0 09.10.2015 19:16

Nejhezčí na všem byl jeho oduševnělý výrok, že on se s nimi scházet nebude, protože je k životu nepotřebuje. To si snad ten kretén myslí, že oni ho na něco potřebují?
Já být v té partii, tak si raději vymknu kotník, než bych se měl s tím pitomcem namyšleným potkat. Jo a ještě, on by určitě poznal, že ten jeho štrůdl nebyl domácí - znalec !!!

Anonym
to je nadhernej buran ten 0 09.10.2015 18:55

to je nadhernej buran ten Milan k pohledani s nim ani zena nemuze zit to je na ranu mezi oci

gordonpd
Je to chudák 0 09.10.2015 18:44

Je to chudák duchom,čurák,nech zdochne.

reklama