PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Tolik vína snad v Prostřeno! nikdy nevypili

Provozní čerpací stanice Petra (26) ke každému jídlu nalévá zvláštní víno. Chce hosty na závěrečný večer opít? Jak vše nakonec dopadne? Sledujte v pátek od 17:50 závěrečný díl Prostřeno! tohoto týdne.

Proti uvolněnému včerejšku je ve finále atmosféra napjatá… Uvolní ledy alkohol? Nejmladší kuchařka podává ke každému jídlu jiné víno, sama se při vaření posilňuje slivovičkou, jsme na Slovácku. Chce Petra hosty opít, jak si myslí Jirka?

Lídu pohorší, že hostitelka nalévá víno dokonce k hříbkové polévce! V té je babiččino koření a voní až z obrazovky. Petra je rozverná, ale Pavlína se prý určitě opít nenechá a Lída si myslí, že je to z nouze cnost. Menu neshledává nijak pracným.

Na hlavní chod je králík a toho prý už nemůže ani vidět. Včera ho ještě mohla, a v pátek už ne? Zajímavé, myslí si Pavlína, která ho nejí z útlocitných důvodů, ale ona to má s masem vůbec všelijak. Zato oba pánové si na králíkovi pochutnají a chválí: je vynikající, křupavý, dozlatova. Karel si dělá srandu z králíků klidně dál a ještě u toho skoro spolkne kost a spořádá Pavlíninu porci masa.

Pavlína si ale z toho moc nedělá:

Místo slíbených šťouchaných brambor je na talíři spíš kaše, jak dopadne dezert? Creme caramel vypadá jak z nějaké top restaurace, ale pro Lídu je to obyčejný pudink. Petra své hosty rozmazluje, nezapomene ani na portské, otázkou ovšem je, zda jí to bude něco platné… Potěší hosty zábavné focení, což je hostitelčin koníček? Budou mít aspoň památku, protože tahle parta se už asi nesejde…

Článek

Karel Vodák  Foto:

VIDEO: Tenhle showman z Prostřeno! sice neumí vařit, ale zaručeně pobaví

Karel (38) je bavič týdne, na jeho bizarním večírku o jídlo ani tak nejde. Pobaví zaručeně každého. Dívejte se ve čtvrtek od 17:50 na Primě na Prostřeno!

Článek

Ludmila Malinová  Foto:

VIDEO: Čekání, čekání.... Kdy už bude ta svíčková, ptají se hosté v Prostřeno!

Důchodkyně Ludmila (62) tvrdí, že vyhrála sama nad sebou, ať to dopadne, jak chce. A že to nedopadne moc dobře, to si pište! Dívejte se ve středu od 17:50 na Primě na...

Článek

Jiří Šebák  Foto:

VIDEO: Co nejhoršího se vám může stát s Wellingtonem? Dozvíte se v Prostřeno!

Jiří (31) vsadil na zahraniční kuchyni a kvalitní suroviny. Vyjde mu tahle jeho taktika? Dozvíte v úterý v 17:50 na Primě v Prostřeno!

Článek

Pětice z Olomouckého a Zlínského kraje Foto:

Pětice z Olomouckého a Zlínského kraje se v Prostřeno! tváří jako kamarádi... Ale?

Nevšedně hned ve dvou krajích se sejde pět amatérských kuchařů z Moravy, kteří se budou ucházet o výhru a titul hostitele týdne. Sestava to bude smíšená, dva muži a tři...

Vaše názory

neroušek
Středeční prostřeno - to se 0 24.10.2015 16:03

Středeční prostřeno - to se jen tak nevidí, polévku cibulovou nesnědla, sama udělá cibulový koláč - králíka ani neochutná - jak může hodnotit jídlo?, takové lidi v Prostřeno nemají co dělat.

reklama