PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: Tonda z Prostřeno! se teda nebojí. Vše, co vaří, vaří úplně poprvé!

Tonda vaří s nadšením Foto: Tonda vaří s nadšenímFoto: All

Antonín se toho nebojí! Vyrazil do Prostřeno! s úmyslem vyhrát, ale žádné z jídel, které má v menu, ještě nikdy nevařil. Jak tohle jen dopadne... Malou nápovědu máte už tady v článku v bonusových videích, celou epizodu si pusťte ve středu v 18 hodin na Primě.

Tonda (23) pohostí své kuchařské soupeře v Domě na půli cesty, kde po odchodu z dětského domova prozatím bydlí – výhra by mu pomohla k novému bydlení, ale bude jeho výkon tím nejlepším celého týdne?

Rozhodně se na něm podepíše jeho velká nervozita. A protože si Tonda bude výsledků svého vaření vědom (vyvaří polévku, svíčkovou připálí), bude se neustále omlouvat – což je škoda, protože tím ostatním začne lézt malinko na nervy, a hlavně tak na všechny nedostatky svého vaření zbytečně upozorní.

Například úkol týdne – maďarský makový vánoční štrúdl – Tonda připraví tak, že těsto bude příliš vysoké, málo rozválené, a uvnitř tedy i syrové. „Čím jsi to válel, hasičákem?“ neodpustí si poznámku Ludva a zábava bude ve středu asi o něco výš než gastronomické zážitky.

Co se Antonínovi nepovedlo?

Podívejte se na Tondovo přiznání, co všechno vaří poprvé:

Článek

Ludvík je prostě originál Foto:

VIDEO: Podívejte se na smrtku, co pomáhá v Prostřeno! Bude roznášet dezerty

Úterní hostitel Ludvík je pořádný showman. Aby taky ne, když se živí jako DJ. Ale že si na pomoc pozve samotnou smrtku, to asi nečekal nikdo. Podívejte se už teď na...

Článek

Kdo vyhrajte v Praze? Foto:

V Prostřeno! z Prahy bude tento týden pomáhat vařit smrtka!

Ani další předvánoční týden nepřijdete o svou pravidelnou dávku psychologie, sociologie, gastronomie, adrenalinu a dobré zábavy s pořadem Prostřeno!

 

 

Vaše názory

Papulin
Tonda je frajer a nebojí se 0 11.05.2016 09:53

Tonda je frajer a nebojí se toho! Má stěstí, že mu tam dali hodné lidi a přeju mu, ať má štěstí i v životě!

reklama