PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: U Stanislavy se v Prostřeno! bude jezdit na koni, ale jídlo chutnat moc nebude

Dobrácká Stanislava (46) chce uspořádat klidný večer s chutnou českou kuchyní, ale ani ona se do chuti dámám zrovna netrefí... Sledujte ve středu od 17.50 na Primě Prostřeno!

Po zkušenostech z minulých dní začneme u nejstarší soutěžící netradičně zábavou. Počasí je vrtkavé, proto se dámy na koních projedou radši už před jídlem, aby vyjížďku nezhatil déšť.

Na přípitek je už potřetí slivovice – tenhle holčičí týden tedy píše! Stanislava ráda koření, proto sůl a pepř jako téma u stolu pofrčí. Polévku i omáčku dochucuje o sto šest, ale jinak má u jídla ráda klid. Sama je též v klidu, proto bude středa tím z harmoničtějších večerů. Stanislava, která nemusí sladké a podle svých slov moc ráda nepeče, překvapí dezertem. Všem moc chutná a o recept si dokonce řekne i Simone.

S houbami nemá naštěstí nikdo problém, omáčka na houbách a míchaná rýže je docela příjemná změna, i když stále zůstáváme u české kuchyně a pro Zuzanu je tohle jídlo spíš „školní kuchyně“. Hostitelka se s vtipem a lehkostí vyrovná s úkolem týdne, který tak zůstane stále neodhalen.

Co nebude hostům chutnat?

Stáňa se nedávno provdala za svého letitého partnera – a svatba bude jedním z témat hovoru. Kdo se nechce vdávat? Simone! Zklidní se i ona? Občas ji přepadne postpubertální záchvat smíchu. Bude hrát a bodovat nízko, jak včera slibovala?

Článek

u Simone Foto:

VIDEO: Úterní hostitelka v Prostřeno! umí být pěkně zlá

Mladá maminka Simone (20) se opije u vaření, chce taktizovat a je upřímná, až to bolí. Uvidíme, jak na to budou reagovat ostatní. Sledujte Prostřeno! v 17.50 na Primě.

Článek

Alena Nováková Foto:

VIDEO: Čtyři dámy v Prostřeno! rozjedou ostrou kritiku hned první den

Severomoravské pusinky dostanou za úkol vytvořit pusinky a některé si s tím poradí levou zadní. V Moravskoslezském kraji se sejdou samé ženy, zklamaná je největší taktička...

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama