PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: V pátek hostitel naservíruje na stůl spálené krutony! Proč je nevyhodil?

REPRÍZA Benjamínek Lukáš (17) miluje vaření, hlavolamy a na přípitek nabídne dětský sekt. Uchvátí ostatní svým kuchařským uměním, nebo nakonec zvítězí někdo úplně jiný? Sledujte závěrečný díl Prostřeno! tohoto týdne v pátek v 17.50 na Primě!

Dějištěm posledního večírku je velký dům s opečovávanou zahradou v Třebíči, kde žije středoškolák Lukáš s rodiči. Jeho rodina patří mezi mormony, jejichž víra jim zakazuje alkohol, ale třeba i kávu. Lukáš vzhledem k věku stejně nemůže pít, ovšem ve finále budou abstinovat Standa i ostatní, na přípitek budou zase jen „rychlé špunty“! Lukáš má rád italskou kuchyni a soupeři se shodnou, že kdyby hostitel udržel laťku předkrmu (bruschetta) během celé večeře, byl by jasný vítěz.

Článek

bernardyn Foto:

Pro bernardýna zbyde hodně jídla! Prostřeno! POSLEDNÍ VEČEŘE již v neděli

Kolem stolu se sešli vloni v listopadu na Vysočině. A nejinak tomu bude letos v létě, kdy se tři muži a dvě mladé maminky potkají úplně naposledy v Rozkoši u Standy -...

Proč se kdo přihlášil do Prostřeno!? Nejvíc překvapí Petr!

"Vynikající předkrm,“ shodnou se. Polévka je krémová, tentokrát pórková, a u té kuchař už polevil. Bohužel je opět vlažná a chuťově nevýrazná, krutony připálené, pro Lucii „až hnusná“. Hlavní chod s lehce vysušenou panenkou je podobný jako včera, ale místo ratatouille je přílohou špenát, brambory a sýrová omáčka, která je z celého jídla překvapivě nejchutnější.

Zuzana si stěžuje úplně na vše!

A nedopečená brambora je další nepovedený úkol týdne… Všeobecně se dá konstatovat: málo soli a pepře. Pro pobavení hostů je tu zajímavá, v Česku dost neznámá karetní hra „lžíce“. Lukáš si vyhrál s dezertem „jablečné růže“, kde by měli hosté objevit javorový sirup. Sice vypadají krásně, ale sirup nenašli a moučník chutná jako štrúdl.

Vaše názory

Žádné příspěvky v diskusi.

reklama