PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: V Prostřeno! bude k večeři tekutý dusík

Barbora se toho "nebojí". V rámci dezertu bude servírovat tekutý dusík. Tedy nikoliv přímo tekutý dusík jako pokrm, nicméně bez jeho přítomnosti by se dezert nepřipravil. Jak to celé dopadne, to uvidíte v pátek od 18 hodin na Primě v Prostřeno!

Bára má na starosti finále, které se odehraje v mezonetovém bytě ve Střešovicích. Má pro soupeře připravit mrazivé překvapení v podobě kapalného dusíku.

„No nazdar,“ zní její lakonický komentář. Nakonec tomu ale přijde na chuť a všechny překvapí. Půjde při konzumaci kakaové pěny soupeřům kouř od pusy, jak to má být? O svém menu Barbora říká: „Snažila jsem se vybrat jídla, která nejvíce chutnají naší rodině.“

Podívejte se na přípravu cibulové zavařeniny:

Marek už ale zase myslí na výhru a skoro nic mu nechutná. Kozí sýr nemá rád, červené řepy už má dost „Je to už poněkud ohraný,“ pronese o hlavním chodu s panenkou, smetanovými bramborami a cibulovým kompotem. A protože je to včetně slepičí polévky zase samé maso, Kristýna (ale i ostatní) dostane od pozorné hostitelky grilovanou zeleninu.

„Potěšilo mě to, i když jsem to nevyžadovala.“ Projeví svoji vděčnost při bodování? Zábava – výroba šperků z křišťálové pryskyřice je hodně holčičí, ale baví i kluky. Nevadí, že je poklidná, stejně už jsou všichni nacpaní k prasknutí. U Báry se totiž dobře najedli. Finále se blíží…

Až nastane chvilka pravdy, přizná Marek barvu?

Článek

Nela Kořínková Foto:

VIDEO: Tak to je vychytávka. Těstoviny se v Prostřeno! budou sušit na ramínku

Manažerka Nela (25), upatlaná od vaření, má ještě tepláky a hosté už klepou na dveře, jak tohle dopadne... Dívejte se ve čtvrtek od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

Článek

Kristýna vaří vegansky Foto:

VIDEO: Šopák ve formě pěny postříká v Prostřeno! všechny soutěžící

Kristýně se sice povede transfomovat v rámci molekulární kuchyně šopský salát do pěny. Při servírování ovšem nastane menší chybička... Dívejte se ve středu na Primě od 18...

Článek

Marek si s jídlem vyhrál Foto:

VIDEO: Jak se peče knedlík? Dozvíte se v Prostřeno!

Úterní hostitel Marek si připravil sebevědomé menu a ani jemu samotnému sebevědomí nechybí. Chce totiž vyhrát! Dívejte se od 18 hodin na Primě na Prostřeno!

Článek

Kdo vyhraje v Praze? Foto:

V Prostřeno! z Prahy se bude servírovat tekutý dusík. Tentokrát to bude na úrovni

Pražská pětka je pestrá a v pohodě. Dva mladí muži a tři ženy jsou tolerantní, nedělají si schválnosti a dokonce najdou pochopení pro Kristýnu, která už rok není maso a...

Vaše názory

Anonym
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):- 0 29.05.2015 18:52

:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)::-)):-)))
TvPrima si myslí, že když se takové "soutěže" zúčastní taková "osoba" která kvůli výhře dává 3 nebo 5 bodů, že se to divákům líbí, tak se podle mě plete. Pro lepší systém v hodnocení by se mělo vždy mazat to nejnižší hodnocení. Chytráci by ve většině případů akorát tak utřeli nos.

reklama