PO - PÁ v 17:50 na Primě

VIDEO: V Prostřeno! eskaluje problém mezi Janou a Lucií. Jak se vyvine?

Monika Igielská  Foto: Monika Igielská Foto: All

Čtvrteční hostitelka Monika sice uvaří výborně, příjemný večer ale zkazí konfrontace mezi Lucií a Janou, která se táhne už od úterního večera. Dívejte se na Primě od 17.50 na Prostřeno!

Klidná Monika (38) z pražského sídliště Velká Ohrada se na svůj večer dobře připravila, ale začalo se odehrávat něco, co si určitě nepřála.

Právě v jejím uklizeném bytě si Jana s Lucií začaly vyříkávat, co je v úterý naštvalo. Hlavně emotivní Jana toho řekla hodně, je prostě upřímná…

Podívejte se sami:

Sledujte rovnou i další konfrontaci:

Monika ale statečně pokračuje ve své kuchařské krasojízdě a na rozjezd podává dva předkrmy: studená variace listových salátů nechutná úplně všem, ale její paštika s brusinkami slaví ovace, přijdou žádosti o recept a výslužku i od odpůrkyň vnitřností! A to je něco, co rozvedenou maminku čtrnáctileté dcery samozřejmě moc povzbudí.

Paštika opravdu všem chutnala:

Hlavní chod je zajímavý, protože kohoutka na víně nejíme každý den. Monika má ráda výraznější chutě a dost koření, tak se jí stane, že nejen do přílohy – domácích špeclí – dá až příliš aromatického rozmarýnu, který prý přebíjí původní chuť jídla. Další chválu si ale zaslouží za úkol týdne, což byl originální dezert s borůvkami, její vlastní jahodový sorbet bude pro někoho přeslazený. Klidná zábava u stolu, ruční zdobení talířů, trochu zklidní žaludky i horké hlavy u stolu.

Článek

Jana Smrčková  Foto:

VIDEO: V Prostřeno! máme další nedopečené maso. A dámy ho zase nebudou jíst

Oplatí realitní makléřka Lucie středeční hostitelce, realitní makléřce Janě včerejší kritiku? A vzpomene si Jana na to, že od Lucie dostala naservírovanou jen suchou...

 

Článek

U Lucie bude dusno Foto:

VIDEO: V Prostřeno! se dnes bude servírovat suchá kaše. Co je to za móresy?

Úterní hostitelce Lucii (30) trošku povolí nervy. Sama je přesvědčená, že její menu je dokonalé, a běda, když s ní někdo nesouhlasí nebo požádá o to, aby mu porci...

 

Článek

Jak si dámy "sednou"? Foto:

Startuje nové Prostřeno: Připravte se dámský týden

V nové premiérové řadě pořadu Prostřeno! si to rozdají jen dámy, bude to babinec. A zajímavě poskládaný. Šestinásobná babička a pětinásobná maminka Jiřina se střetne s...

Vaše názory

Siggi
Zcela určitě není chytré dát 1 20.08.2015 10:25

Zcela určitě není chytré dát do jednoho pořadu 5 slepic! Tentokrát se dokonce v hlouposti předhánějí. Hlupaňky Jana a Lucie, ty jsou moc. Myslím, že když pán Bůh rozdával hloupost, tak tam Jana byla 3x pro nášup. Dát někomu číslo 3 může jen jen totální blbka! Hloupější baba než Jana v tomto pořadu dlouho nebyla. Nejstarší účastnice je nejlepší, měla by vyhrát. Také si myslím, že když něco nejím, nemám v pořadu co dělat!

apolena
Súhlasím s Vami. Také hlúpe a 20.08.2015 17:44

Súhlasím s Vami. Také hlúpe a afektované mladé ženy som dávno nevidela.Robia sa dôležitejšie než v skutočnosti sú. Obyčajné namyslené chudery,ktoré nič neznamenajú .Mimo pani z pondelka.Varila v pohode,s prehľadom . Zaslúžila si aspoň 7.

reklama